Skocz do zawartości

nastukafszy...najlepsza płyta w historii rapu pl?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra opcja z tymi skitami z notoriousem, kanye westem i tupakiem :)

Ogolnie plytka jest bardzo zjadliwa, bardzo ciekawie. Wiadomką jest, że płytę zjadają bity.

Ostry i Kixnare spisali sie swietnie, Matheo troche gorzej, ale wiadomo - styl poznanskiej wioski.

Nawijka zawsze spoko, Tede swietnie sie uzupelnia z Numerem i tworza dobry duet.

Dobry flow, poklady wajbu, dobra plyta ogolnei do czilałtu. Czasem denerwuje 'rapowanie o niczym' w niektorych wersach,

ale da sie to przebolec. Dobra plyta, jedno z lepszych wydawnictw w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Ja jak dotąd przesłuchałem tylko raz i hmm, no liczyłem na coś lepszego. Zawiodłem się i na pierwszy rzut ucha mi to zupełnie nie podchodzi. Liczyłem na więcej kawałków w stylu "Już od 99 płynę", a dostałem jakieś takie nijakie. Ale jeszcze nie skreślam tego wydawnictwa, może mnie do siebie przekona.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Podobnie jak Lain i ShtaS liczyłem na coś lepszego, a jest tylko średnio/dobrze. Będę wracał raczej tylko do kilku kawałków, a i to chyba nie za często. Bity są fajne, takie lekkie w większości i wakacyjne, ale w tych klimatach myślę, że zdecydowanie rządzić będzie nadchodzący album Ortega Cartel. Natomiast tekstowo jest po prostu nijak. Część o tym jak było przez ten czas, co się działo, a część po prostu o niczym. Jak nigdy się WDF nie jarałem (nie licząc zapowiedzi tej płyty) tak się dalej nie jaram. A tak przy okazji wycieku do neta płyty, chłopaki już wzięli się do roboty: http://wielkiejol.com/downloads/Warszafski...W.D.Piratom.mp3 ;)

Odnośnik do komentarza

ShtaS z konta Lucka -> Posłuchałem dłużej, tym razem z pełnym żołądkiem i jest lepiej. Po prostu po kilku miesiącach rozpieszczania uszu Fiszem, Ostrym itp. potrzebowałem trochę czasu aby się przestawić na czillaotuwe klimaty Powrócifszy. Bo ta płyta jest inna, nie tylko od wydawnictw dwóch panów, których ksywy przytoczyłem powyżej (co jest oczywiste), ale również od poprzednich płyt Tedego (w tym od Nastukafszy). Brakuje więcej "skur.wysyńskich" kawałków w klimatach "Już od 99 Płynę", ale chociażby "w międzyczasie", "więcej ruchu", "poniedziałek" i parę innych wpada w ucho i jestem pewien, że będę do nich wracał.

 

P.S. wku.rwia mnie momentami Numer, no to parodia jest jak 30letni facet rapuje o tym żeby "(pipi) policję". <- koniec ShtaS z konta Lucka.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Słaba płyta. Wymazałem całą z dysku. Wiem, że można nagrać jeden kawałek jak się nie ma koncepcji, ale (pipi) całe LP? Wszystko na Powrócifszy sprowadza się albo do nawiązań do starych nagrań albo do tego, że minęło 10 lat i znów jesteśmy. WFD nie ma po prostu pomysłu już na muzykę. Abstrahuję już od tego, że Tede zawodzi i rapuje na prawdę średnio. Powrót na siłę aby wyciągnąć pieniądze od die-hard fanów. Pewnie się uda.

Odnośnik do komentarza
A ja dzisiaj kupiłem cedećko i jaram się jeszcze bardziej. To chyba mój pierwszy zakupiony oryginał. No prawie, jak miałem kilka lat to kupowałem z ojcem kasety i płyty liroya (i ch.uj w hejterów, wychowałem sie na scyzoryku).

 

Heja ho ProstyHeker, ja mam do dzis oryginalna kasete Piotrka Marca, "scyzoryk scyzoryk tak na mnie wolaja", bylem wtedy na obozie z kosciola, ksiadz lubil sobie walnac kielona i troche od niego capilo woda aczkolwiek jak tylko dawali starsi koledzy Liroya to trzezwial i wbijal do naszego pokoju i kazal wylaczyc. Ech, wspomnien czar.

 

Dla mlodosci - [']

 

alboom.jpg
Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

no niestety ale ta plyta udowadnia ze to juz nie te czasy na dobra plyte. kiedys jakos dalo sie nagrac plyte bez HWDP, gangsterki i je.bania policji a teraz to juz nie;/ az sobie nastukafszy odpalilem "sobota"

 

tak btw to "nastukafszy" jest jedna z nielicznych plyt hip hopowych ktorych moge sluchac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...