January 20, 200818 yr Ja gram cały czas:) Szkoda, że zamkneli juz servery i nie da rady grac online. Tak czy inaczej, wole piąteczke, niż ten syf 2008 (to już nie jest pes).
January 27, 200818 yr No ja też gram w piątkę !!! Zaktualizowałem składy i jaaaaaazda !!! Najlepszy PES ever .
February 18, 200818 yr To pogadajmy sobie jeszcze w temacie o PES5. Ja też bez przerwy gram w PES5 sobie, odkąd go kupiłem . IMO najlepszy PES po trójeczce. Szkoda, że intro ma z(pipi)ane .
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.