Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

Tu cała tracklista:

 

1. Start the Show (feat. Raekwon and RZA)

2. Laced Cheeba (feat. Ghostface, Sean Price, and Trife Diesel)

3. Diesel Fluid (feat. Method Man, Trife Diesel, and Cappadonna)

4. Played By the Game

5. The Black Diamonds (feat. Ghostface, Roc Marciano)

6. Legendary Weapons (Ghostface, AZ and M.O.P.)

7. Never Feel This Pain (feat. Inspectah Deck, U-God, and Tre Williams)

8. Angels Got Wings

9. Drunk Tongue (feat. Killa Sin)

10. 225 Rounds (feat. U-God, Cappadonna, Bronze Nazareth, and RZA)

11. Meteor Hammer (feat. Ghostface, Action Bronson, and Termanology)

12. Live Through Death

13. Only the Rugged Survive (feat. RZA)

14. Outro

Odnośnik do komentarza

@Robak

Dzięki za te linki. Ostatecznie przekonały mnie do złożenia zamówienia.

 

A tak gwoli wyjaśnienia, bo ja laik jestem, Bonson = Bonus i zmienił ksywe, czy ja mam coś źle otagowane w "Wspomnieniach z domu umarłych"?

 

Edit: Już wiem ;) A ma ktoś może epki Lepiej się Witać i Ep ci w D?

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, cytując Bonsona z Facebooka "Bonson&Matek- Historia po pewnej historii. Wiece co z tym zrobić.

http://www.mirrorcreator.com/files/WTZRQD9X/Bonson_Matek-Historia_po_pewnej_historii_LP_2011.rar_links"

 

Więc bez takiej nadgorliwości może. To jest forma promocji skoro sam autor wrzuca to w neta i jeszcze namawia do tego innych ;)

 

Konar, bo to są emocje człowieku! Czy jak to tam brzmiało. Młody kot (rocznik 90) nawijający na dobrym poziomie, z emocjami w co najmniej dobrych tekstach i samym rapie/głosie również. Ja tam sądzę, że hajp jest jeszcze za mały, bo póki co tylko ci którzy ogarniają podziemie albo jakimś sposobem trafili na Bonsona przez znajomych go kojarzą, a koleś póki co nie ma na koncie słabej EPki/płyty. Na dodatek powinien się jeszcze sporo rozwinąć pod względem umiejętności, w końcu można powiedzieć, że dopiero zaczyna, a i tak jest już dobrze pod tym względem. No i w przypadku tego albumu nie można zapomnieć o Matku, który świetnie spisał się w roli producenta. Już na "Wspomnieniach z domu umarłych" jego bity świetnie współgrały z Bonsonem, a tutaj sądzę, że wskoczył o kilka levelów wyżej.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

W kolejności to będzie tak:

 

Bonus/Matek - Wspomnienia z domu umarłych EP

BonSoul (Bonus&soulpete) - Lepiej się witać EP

Bonson & Brus - EP ci w D

Bonson/Matek - Historia po pewnej historii

 

Wszystko to nielegale i zostały oficjalnie wrzucone do neta, więc trzy ostatnie masz na tej stronie. Wspomnienia kiedyś też wrzucałem, ale już nie pamiętam w którym temacie. W każdym bądź razie raczej bez problemów znajdziesz w necie i tą EPke.

A no i jeden z lepszych numerów Bonsona z producenckiej Kosy, może ktoś nie słyszał:

 

W sumie albumy na lato nie bardzo pasują klimatycznie, ale nocą wchodzą równie dobrze jak jesienią i zimą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Póki co mam wrażenie, że początek płyty jest naprawdę świetny, potem tempo siada i cały środek jest średni, a końcówka znowu za(pipi)ista. Nie wiem, musze przesłuchać drugi raz.

 

I z całej płyty najbardziej leży mi kawałek "Ich już nie ma". Te skrzypce, czy wiolonczela czy co to jest w tle rewelacyjnie się komponuje z głosem Bonsona i beatem.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...