Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

przecież to już wyszło w chu.j dawno. to jest jakaś wersja z paroma dodatkowymi numerami, a innymi przearanżowanymi. "I ain't done" to taka petarda, że ja pier.dolę. slaine mega teksciarz i najleprze flow z lcn jak dla mnie. niedoceniany gracz. świetna jest ta płyta jego z edo g i jeszcze jednym typkiem z bostonu co wyszła jakoś w 2007.

Odnośnik do komentarza

przecież to już wyszło w chu.j dawno. to jest jakaś wersja z paroma dodatkowymi numerami, a innymi przearanżowanymi. "I ain't done" to taka petarda, że ja pier.dolę. slaine mega teksciarz i najleprze flow z lcn jak dla mnie. niedoceniany gracz. świetna jest ta płyta jego z edo g i jeszcze jednym typkiem z bostonu co wyszła jakoś w 2007.

 

dlatego dałem to właśnie, bo wyszła ta 'odświeżona' wersja. Slaine dobry klimat w ch.uj, konkretne teksty, no i bity, naprawdę przekozackie, na LCN nie wyszedła aż tak dobrze jak na solo, a co do I Ain't Done to podbijam, dla mnie najlepszy track z płyty.

Odnośnik do komentarza

Wspomnienia z domu umarłych EP = potrafi.

 

Nowy Solar/Białas: http://www.multiupload.com/BZ2E3C4JT9 dobrze jest.

 

A Młode Wilki lepiej niż się zapowiadało po singlu, ale nie żeby od razu jakieś świetne. Solidne i czasami będę słuchał, no i bity mogłyby być lepsze.

 

A Bisz, jeden z najlepszych tekściarzy w PL jak ktoś lubi poetyckie teksty. Tylko dykcje musi poprawić, bo z tym dosyć cienko i trzeba się wsłuchiwać jak źle płyta zmiksowana. Chociaż u niego i tak się trzeba wsłuchiwać w tekst co by wyłapywać to wszystko, ale i tak dykcja na minus.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Hehe wiem, coś w tym jest, ale póki co mi to nie przeszkadza. Powiedzmy, że teraz jest w takiej konwencji i na takim etapie twórczości, a od premiery płyty jakoś dużo czasu nie minęło. Zobaczy się co tam wymyśli w przyszłym roku (bo nie sądzę po singlu żeby BonSoul było inne). Chociaż swoją drogą ja lubię smęty, więc mnie to pewnie mniej razi.

 

Zapowiedź Projektu Nasłuch:

 

"No przecież wiadomo że będę, na każdej płycie w podziemiu jestem w tym roku" - :rofl2: Bo niektórzy już narzekają, że tak jak Diox ostatnio, tak teraz on. Trochę beka, szczególnie, że to się nawet od początku roku nie dzieje, ale rzeczywiście coraz więcej tych gościnnych.

Odnośnik do komentarza

Jimson będzie na pewno w jednym kawałku, w większej ilości to nie wiem. A jeśli chodzi o samego Jimsona to cytując: "ps. nagrałem sześć zwrotek w ubiegłym tygodniu na bitach trzech ulubionych beatmakerów. we wrześniu coś się ukaże. not dead yet ". Lockout w NBA na coś się jednak przydał ; D

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...