Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

pokażę Wam kolejny klip, który nakręciłem

 

 

 

...zapomniałem jak się wstawia klipy z yt:/

 

Do modow - dajcie to do jakiegos FAQ bo pytanie czesto sie przewija.

 

[media][/media]

 

@Rozi - sa jakies lepsze kawalki na tej skladance? Bo ten mam byc szczery taki sobie, ci co nawijali po nie naszemu dali rade. Po nowej plycie guralesko zwykly, oklepany i recytowany flow mnie jakos nie jara. #_#

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ogólnie Aloha dobrze się sprawdza na różnego rodzaju imprezach. Bardzo lekki klimacik, super bity, choć zdarzy się też kilka bardziej rozkminkowych wałków. Proceente o dziwo dobrze wypadł (jest w prawie każdym kawałku). Nie trzeba się nastawiać na jakieś emanowanie techniką i flow, bo raperzy są raczej średni (choć jest kilku dobrych graczy, m.in. Pyskaty, Ero, W.E.N.A., VNM), ale mi takie coś pasi, jak się chcę wyluzować i odprężyć. Odsłuchaj sobie, bo na 100% będą kawałki, które Ci przypadną do gustu.

Odnośnik do komentarza

Za 4 dni premiera Projektu Nasłuch, tutaj preorder: http://www.hiphopheadz.pl/produkt/1065

 

W dwóch kawałkach będzie Jimson, ale jest jeszcze ciekawsza info związane z nim. Mianowicie dzisiaj założył oficjalny profil na fejsbuczku i jest tam takie coś:

Jimson (GWPI 2008, UZWM 2011)

20.12

 

Czyżby nowy album już za tydzień ? Najprawdopodobniej tak, więc ja się grubo jaram, bo Jimson to czołówka raperów w tym kraju.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też mam lekkie obawy, ale w sumie 2 lata to nie aż tak bardzo dużo (liczę tyle, bo po GWPI miał wyjść projekt z Ejnstejnem, a dwa single pokazują, że coś tam tworzyć musiał). Szczególnie, że jakieś pojedyncze występy gościnne albo tracki też się pojawiały. Zresztą, niedługo się okaże co z tego wyjdzie, jakby nie było czekam bardzo.

Odnośnik do komentarza

Huczu rzeczywiście zamiótł. Płytka świetna i do tego bardzo osobista.

 

Nowy Pih mnie zaskoczył. Dużo kawałków, które wyłamują się z klimatu brudnej patologii. Tzn. może nie tekstowo, ale muzyką, śpiewanymi refrenami itd. Póki co Dowód 1 był lepszy, bo bardziej spójny, ale z ostateczną oceną wstrzymam się póki nie przesłucham płytki kilka razy.

Odnośnik do komentarza

Świetny ten Projekt Nasłuch, dostałem to czego oczekiwałem, w tym roku same udane preordery w ciemno udało mi się trafić. No i po tych dwóch zwrotkach Jimsona jestem spokojniejszy co do jego albumu.

 

Jest już też nowe Na Pół Etatu, jak ktoś ich lubi to i tym krążkiem się nie zawiedzie. W sam raz na zimową zamułkę.

 

 

EDIT: Ten projekt od Jimsona to EPka, może będzie fizyk, ale nie od razu.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...