Skocz do zawartości

SC-SC3 Ivy


R!NG

Rekomendowane odpowiedzi

Ej widze, ze tutaj tlum :lol: Reset zaglada tu jeszcze?

 

Wyczytalem jakis czas temu na sc.com w poscie jakiegos kolesia,ktory twierdzi, ze ma SC4 juz (chyba jakas beta) ze CS i SS u Ivy maja inna kombinacje (probowalem juz to zrobic, ale nie wychodzi mi za bardzo :x nie pamietam dokladnie jak to bylo, ale zaczyna sie na 741 chyba, i nowy rzut :D koles nie chcial zdradzic szczegolow, wiec okaze sie czy to prawda za 2 tyg :)

Edytowane przez R!NG
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Reset to teraz rzadko na forum zagląda.

 

Jak wczoraj rozmawiałem z Twoim idolem (z Resetem też rozmawiałem, ale chodzi o Linka), to powiedział, że czytał, że to ma być jakoś HCF,HCB. Czyli niby łatwiejsze, ale na pewno mniej komfortowe dla Ivy-playerów - gdzie buffering? No ale to nie jest pewne, więc lepiej poczekajmy do pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Reset to teraz rzadko na forum zagląda.

 

Jak wczoraj rozmawiałem z Twoim idolem (z Resetem też rozmawiałem, ale chodzi o Linka), to powiedział, że czytał, że to ma być jakoś HCF,HCB. Czyli niby łatwiejsze, ale na pewno mniej komfortowe - gdzie buffering? No ale to nie jest pewne, więc lepiej poczekajmy do pełnej wersji.

Znalazlem: 7412369632147. Od razu moge powiedziec, ze to bedzie masakra do zrobienia po GI, i znacznie trudniejsze niz 376231 (ale glownie chodzi o bardzo szybkie wklepywanie, takie wolne bedzie latwiejsze) Ale mam nadzieje, ze to jednak prawda, glupio by bylo jakby znowu byl ten sam input :P wtedy od poczatku wszyscy by umieli rzuty, where's teh fun in that?

 

aha i podobno wraca "spiral serenade" z SC2 (co to byla za postawa?)

Edytowane przez R!NG
Odnośnik do komentarza
Ale mam nadzieje, ze to jednak prawda, glupio by bylo jakby znowu byl ten sam input :P wtedy od poczatku wszyscy by umieli rzuty, where's teh fun in that?

Ciesz się, że teraz obok Ciebie nie siedzi Reset. Why? -> :wkurzony:

 

aha i podobno wraca "spiral serenade" z SC2 (co to byla za postawa?)

Mnie o to pytasz? A tak, chyba miałem 2. Ivy w Polsce, kiedy Twoja jeszcze była w kołysce :whistling: To była najgorsza z jej postaw - ta, w której machała biczem obok siebie.

Odnośnik do komentarza
Ale mam nadzieje, ze to jednak prawda, glupio by bylo jakby znowu byl ten sam input :P wtedy od poczatku wszyscy by umieli rzuty, where's teh fun in that?

Ciesz się, że teraz obok Ciebie nie siedzi Reset. Why? -> :wkurzony:

:lol:

No nie wiem jak dla Reseta, ale dla mnie wieksza frajde by sprawil nowy input. Bylo by co masterowac. Wlasnie to, ze w SC3 byl CS z SE i inny timing dla 5hit bylo fajne. Czlowiek pare razu dostawal szalu, ale warto bylo

aha i podobno wraca "spiral serenade" z SC2 (co to byla za postawa?)

Mnie o to pytasz? A tak, chyba miałem 2. Ivy w Polsce, kiedy Twoja jeszcze była w kołysce :whistling: To była najgorsza z jej postaw - ta, w której machała biczem obok siebie.

hehe :P ja tej gry w ogole nie pamietam. Wiem tylko, ze ta postawa gdzie machala nad glowa miala skrot ST xD

Odnośnik do komentarza

Kamilowi pasuje, ze Ivy będzie miała zmienione rzuty bo będę się ich musiał uczyć od nowa na Xboxowym padzie co zajmie pewnie trochę czasu (chociaż niby gałka jest ok):P

 

Najpierw zobaczę co z tego SC4 będzie i czy będzie się w to dało grać dłużej niż pół roku:).

 

O i chciałbym aby bar Asty był tak z -12 na bloku:P

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Hehe to niech przy okazji Astarothowi zmienią input jego speciali na ten stary od Ivy: P. O i żeby tak jak u niej różniły się animacją:P

 

 

O i chciałbym aby bar Asty był tak z -12 na bloku:P

 

Aramis Ty się od Asty odpiórkaj

 

Żeby nie offtopować:

Ivy ma fajne balony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...