Skocz do zawartości

Internet w PS2


are91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Mam jedno szybkie pytanko . Otóż kiedy włączam COD3 , a na karcie pamięci nie mam żadnego połączenia internetowego skonfigurowanego , to nie mogę grać po sieci . Co innego w PES6 , gdzie mogę sobie to połączenie stworzyć i odpowiednio skonfigurować a potem ładnie pocinać przez sieć. Czemu tak jest ? I które gry zachowują się tak jak PES6 a które wymagają połaczenia , ktorego utworzyć nie można ? xD

 

Aha jeszcze dodam ,że gra spatchowana i działa wtedy kiedy jest już utworzone połączenie np.przez PESa .

Edytowane przez montana
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
a jak z możliwością grania w nba 2k9 przeciwko PC ? i jaki trzeba mieć kabel? i pytanie drugie jeśli mam net z sieci osiedlowej co trzeba wykonać zeby moć grać przez siec :>

W Nba 2k9 z pecetowcami nie pograsz . tylko z ps2 użytkownikami , musisz kupić kabel rj 45 skrosowany i jeśli masz osiedlowy net to muszisz ps2 podpiąć do karty sieciowej w pc i udostepnić połączenie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
a jak z możliwością grania w nba 2k9 przeciwko PC ? i jaki trzeba mieć kabel? i pytanie drugie jeśli mam net z sieci osiedlowej co trzeba wykonać zeby moć grać przez siec :>

W Nba 2k9 z pecetowcami nie pograsz . tylko z ps2 użytkownikami , musisz kupić kabel rj 45 skrosowany i jeśli masz osiedlowy net to muszisz ps2 podpiąć do karty sieciowej w pc i udostepnić połączenie.

 

albo niech przepnie kabel sieciowy z kompa do konsoli. Wtedy pomija PC'ta. Wystarczy odpowiednio skonfigurować.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś jeszcze w Time Splitters: Future Perfect ? Acha, czy do gry przez internet wystarczy router i ten kabelek crossowany ?

 

Pozdrawiam.

 

@Edit: To sobię odpuszczę, myślałem że sobię pofraguje w TS a tu klapa :/.

Edytowane przez txr
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Siema! Skąd ma wziąć Online ID do ps2?? bo tworze konto na stronie Playstation i pisze żebym wpisał ten ID..Mam jakiś numer na karcie którą dostałem z plejem. Pisze PS2registration.com, a na końcu tej karty jest jakiś numer xxxxxxx - xxxxxxx nie wiem czy to jest ten ID. Pomocy!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...