Skocz do zawartości

Internet w PS2


are91

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam bardzo podobny błąd do ravena tylko ze jest (-603) :whistling: probowalem na killzone, battlefield 2, MOH:EA, GT4 i w kazdej grze mam ten błąd :rolleyes: co do wilka ?? konsola jest nieprzerobiona i gry są oryginalne

Próbowałem dzisiaj zagrać online i tu wysakakuje mi taki błąd: -612, podobny do powyższego. Wcześniej na tych samych ustawieniach działało. Czy Sonyt skończyło już z graniem na ps2 online, czy to u mnie jest coś nie tak? Internet idzie za pośrednictwem kompa, próbowałem grać w CoD3 i killzone.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Witaj musisz mieć w kompie kartę sieciową i do niej podpinasz PS2 i musisz kupić kabel sieciowy skrosowany rj 45 by połączyć nim PS2 z kompem , a jesli masz router lub modem z wejściem ethernet to podpinasz do tego bezpośrednio PS2 i nie musisz nic w kompie robić , Wszystkie gry z opcją online nie od Sony mają wbudowany konfigurator sieciowy gdzie zrobisz test a jeśli chciałbyś zagrac w gre od Sony to musisz z tyłu kolorowej książeczki od Pstwo zarejestrować kod w necie tam gdzie adres podany i ci wyslą płytkę i kod pin do konta od Sony ale to tylko gier od Sony dotyczy we wszystkie inne gry nie trzeba tego.

Odnośnik do komentarza

PES 2008 niestety tak laguje , został zrobiony chyba pod szybkie łącza też , ja mam np 1 mb łącze i jest o wiele lepiej niż kolega co ma 512 kbs neta , on ma takie lagi i grać prawie nie może , u mnie jest dużo lepiej ale też lagi niestety czasem się zdarzają , niestety konami tak zrąbało a zwłaszcza dla posiadaczy wolnych łącz , proponuje ci PES 6 który jest dobry dla wolniejszych łącz i gra się w niego bardzo dobrze , często bez lagów i wciąż ma serwery otwarte.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość mate5

Chciałem dzisiaj zagrać (tzn. sprawdzić czy działa) Burnout Revenge w online. Mam modem neozdrady ZXDSL 852. Podłaczam kabel (to sie chyba rj45 nazywa), tworze konfigurację, tam wszystko dalem na auto (cos trzeba samemu ustawić?) Daje test połączenia i... nic :/ co jest zle? Słyszałem coś o jakimś kablu za stówę, ale co wiecej potrzeba jak mam kabel sieciowy? Z tą stworzona konfiguracja próbowałem na (PIRACKIM) cod 3 ale tam to już było napisane, że jest nie podłaczony (z drugiej strony cod nie dziala bo pirat :P). Burnout oczywiscie jest oryginalny. Poradzi ktos?

Odnośnik do komentarza

Eh, szkoda, że serwery Resident Evil Outbreak File #2 Capcom zamknął w zeszłym roku (bodajże 25 luty), nie miałem okazji zagrać w tę grę online, a bardzo chciałem, jak wiadomo, inteligencja naszych kompanów nie jest zbyt wysoka. Nie wiecie jak stoi sprawa z Killzone? Jest jeszcze mozliwość gry online w ten tytuł? Nie śledziłem zbytnio tematu online.

Odnośnik do komentarza
Chciałem dzisiaj zagrać (tzn. sprawdzić czy działa) Burnout Revenge w online. Mam modem neozdrady ZXDSL 852. Podłaczam kabel (to sie chyba rj45 nazywa), tworze konfigurację, tam wszystko dalem na auto (cos trzeba samemu ustawić?) Daje test połączenia i... nic :/ co jest zle? Słyszałem coś o jakimś kablu za stówę, ale co wiecej potrzeba jak mam kabel sieciowy? Z tą stworzona konfiguracja próbowałem na (PIRACKIM) cod 3 ale tam to już było napisane, że jest nie podłaczony (z drugiej strony cod nie dziala bo pirat :P). Burnout oczywiscie jest oryginalny. Poradzi ktos?

Do Burnouta Revenge wyłączyli serwery i stąd nie pograsz online . kabel rj 45 sieciowy wystarczy zwykły za 10 zł np , z drogim to nie ma różnicy , a co do Call Of Duty 3 byś pograł online na piracie musisz spatchować dnas tu masz opis http://www.konsola.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0 , co do testu połączenie czasem nie wychodzi ale jak dasz łączenie gry z netem to wtedy zadziałać może i jak masz do modemu to zazwyczaj na auto ustawienia , a czy na test wyłączasz chipa przed uruchomieniem gry?

 

Eh, szkoda, że serwery Resident Evil Outbreak File #2 Capcom zamknął w zeszłym roku (bodajże 25 luty), nie miałem okazji zagrać w tę grę online, a bardzo chciałem, jak wiadomo, inteligencja naszych kompanów nie jest zbyt wysoka. Nie wiecie jak stoi sprawa z Killzone? Jest jeszcze mozliwość gry online w ten tytuł? Nie śledziłem zbytnio tematu online.

 

Mam Killzone i jak ostatnio sprawdzałem gra średnio od 5 do 15 osób więc nie warto , z Online gier na Ps2 z strzelanek obecnie można tylko inwestowac w Battlefield 2 Modern Combat , Socom 3 lub Combined Assault to jedyne gry gdzie wciąż sporo ludzi się znajdzie do gry i sa bardzo grywalne.

Edytowane przez szarakps
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...