Skocz do zawartości

Medal of Honor: Airborne


kulizacja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co sądzicie o trybie multi? Jakie są tryby rozrywki i ile jest map?

Przymierzam się do zakupu i nie wiem czy warto.

 

Jeżeli chcesz kupić tę grę tylko dla trybu multi, to daruj sobie. Na serwerach można spotkać maksymalnie 80-100 osób, ponadto często występują lagi, które niejednokrotnie są na tyle duże, że uniemożliwiają sensowną rozgrywkę, a na domiar złego połowa graczy to kamperzy, przez których odechciewa się grać. Nie ma co się oszukiwać - multiplayer w Medalu ssie i to mocno; nie rajcuje nawet dość oryginalny patent w postaci ulepszania giwer, bowiem cała przyjemność z gry jest zabijana przez wspomniane lagi, powszechne kamperstwo i problemy ze znalezieniem chętnych do gry.

 

Jeśli chodzi o ilość map i trybów rozgrywki, to w tej kwestii też jest biednie - map jest tylko sześć (z czego bodajże dwie to odświeżone modele z Allied Assault); natomiast trybów aż trzy: dwa rodzaje Team Deathmatch oraz Objective Airborne (CTF).

 

Podsumowując, tryb wieloosobowy w MoH'u nie jest zupełnie wart uwagi; przyjemnie zaskakuje za to kampania dla pojedynczego gracza, która bardzo mnie wciągnęła; szkoda tylko, że jest ona tak krótka. ;)

Odnośnik do komentarza

Kampanie już kiedyś skończyłem , miałem pożyczonego Medala od kumpla ale wtedy nie miałem jeszcze konta na livie , a teraz to on sprzdał już tą gierke. Ale dzięki za rade , bynajmniej nie wyrzuce siana w błoto. Co byś radził w takim razie aby pograć w multi , dotychczas katuje COD4 , tylko ile można , HALO mi nie pasi więc odpada , a Gearsy już się znudziły. Czy jest jeszcze jakiś shooter z dobrym multi , gdzie można znależć ludzi chętnych do grania?

Odnośnik do komentarza
Co byś radził w takim razie aby pograć w multi , dotychczas katuje COD4 , tylko ile można , HALO mi nie pasi więc odpada , a Gearsy już się znudziły. Czy jest jeszcze jakiś shooter z dobrym multi , gdzie można znależć ludzi chętnych do grania?

 

Oprócz CoD'a 4, H3 i GoW'a inne popularne strzelanki to m.in. R6: Vegas, Lost Planet, CoD 3. Wymienione tytuły posiadają świetny tryb multiplayer i nadal gra w nie sporo ludzi, toteż nie będziesz miał problemów ze znalezieniem osób chętnych do wspólnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Kurka. Miiałem problem z miastem Nijment jak trzeba było rozwalić szkopów na moście i póżniej ten czołg. Pobiegłem w ten most tak dla beki. Nikt mnie nie trafił, dobiegłem do czołgu i widzę: Saving MOH Airborne Campaign. Zginąłem, bo zabił mnie czołg. I tu patrzę, a odradzam się przy nim, ale przeciwników nie ma, mimo, że przed deathem bylik. Ta gra ma w cho.lerę bugów. Na początku była fajna, ale teraz-lipa.Najlepsze z tej serii to Wojna na Pacyfiku i w Europie.

Odnośnik do komentarza

A tam , za dużo wymagasz . Jak dla mnie to najlepsze odwzorowanie IIWŚ w historii gier jakie kiedykolwiek wyszło ;) .

Warto zaliczyć kampanię , choćby po to aby poczuć ten klimat sprzed prawie 70 lat . Mimo niedopracowania mnie bardzo wciągnęło. A tak uogólniając to zauważyłem że w miarę rozwoju rynku gier video , im lepsze, nowsze, ładniejsze wychodzą gry tym więcej ludzi narzeka i to coraz bardziej. Mimo że wskoczyliśmy w nową generacje gier, wszystkich efektów jest coraz więcej od różnorakich cieni po motion capture ludzie nagle oczekują jeszcze więcej, że gry będą idealne , że nie będą miały żadnych błędów . Dać im palca , a całą rękę wezmą. I tak jesteśmy bardzo rozpieszczani , więc trza się cieszyć tym co jest !

Odnośnik do komentarza

Gra dla mnie mocno średnia. Bardzo wiele bugów i błędów graficznych. Oczywiście teren działań jest spory, co nie zmienia faktu, że mogłoby to lepiej wyglądać. Ale akcja, że kule przelatują przez beczke/sciane i mmnie trafiają są niedopuszczalne. Kolo dostaje ze snajpy i strzał przelatuje przez niego i nic sie nie dzieje. Ostatnia misja jest przegięta. Goście z CKMami są przegięci. Nie zbyt to realne.

dla mnie 6+/7-

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Jesli zginiemy podczas misji to mamy restart calej misji czy zaczynamy od jakiego czekpointa bo w grze one sie robia

Zaczynasz od checkpointu, ale najczęściej ponownym zrzutem z samolotu i musisz znowu zabić wszystkich, których rozwaliłeś już po nim (w przeciwieństwie do np. Bad Company, cały czas cofa się do checkpointa).

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem czy crap. Jednak z ciekawszych gier fps jakie ostatnio gralem. Naprawde interesujacy system coverowania pozwala na zupelnie inna gre niz w innych fpsach. Ataki musza byc przemyslane - zapomnijcie o biegu przez srodek planszy z karabinem. Czesto trzeba sie schowac za rogiem i powolutku czyscic sobie przejscie. Troche denerwuje system checkpointow, bo gra jest zapisywana dopiero po ukonczeniu konkretnego objectivea -co czesto przeklada sie na powtarzanie sekwencji, ktora trwala dobre 15-20min. Szczegolnie mozna sie wkurzyc przy ostatnich planszach na najwyzszym poziomie trudnosci, kiedy jedna jednostka szturmowa moze cie zmiec w niecala sekunde.

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...