Skocz do zawartości

PES FAQ


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja wersja: pes2009 ps3

 

2 pytania

 

1.Jakie kroki poczynic zeby ustawic wlasne mp3 jako muzyke w menu pesa?? czytalem na google o tworzeniu jakiegos folderu konami_pes,ale sie nie udalo ...

 

2.Czy tez macie taka akcje z lagami? mialo to byc poprawione po pes 2008 tymczasem kazdy z kim sie polacze praktycznie ma czerwona kropke, sam mam zolta mimo niezlego lacza.

 

pozdrawiam, z gory dzieki.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

mam pytanko dlaczego do ciezkiej cholery nie moge zrobic w zaden sposob aktualizacji do ver 1.00.03 ? albo nie rozumiem po angielskiemu - ale chyba trzeba wejsc do system settings i downloads nastepnie i tam powinno byc to do sciagniecia ? co za imbecyl wogole wymyslil ze beda rozne versje w PES i gracze o roznych ver nie moga ze soba grac- nobla mu za to !! enyłej bardzo prosze o podowiedz co mam zrobic zeby bylo 1.00.03 bo juz jestem poirytowany troszku. z gory dzieki

Odnośnik do komentarza

no nie tyle sie nie sciaga co wogole GO NIE MA znaczy nie wiem gdzie on powinien niby byc ? mam wejsc do SYSTEM SETTINGS --> DOWNLOADS i tam powiniene byc ? ja tam nic nie mam , tylko more info , nie ma nic do wybrania z listy automatycznie mi sie nie aktualizuje... znaczy jak po miesiacu nielączenia sie z netem wlaczylem pes'a 2009 to wyskoczylo mi ze do tej gry dostepna jest akyualizacja - zaposucilem zeby sie zaktualizowalo ale to chyba cos innego bo ver w profilu mi sie nadal wyswietla 1.00.00 - o chu... chodzi ?

Odnośnik do komentarza
nie wlasnie nic ! kupilem giereczke i od samego poczatku nie moge aktualizowac ver. <_< do 1.00.02 tez nie moglem

 

 

Hmm a masz moze konto zarejestrowane na USA? Bo jesli tak to to moze byc przyczyna bo gdzies wyczytalem ze wtedy nie da sie zaktualizowac.

 

Mam konto na USA w konsoli , ale gram na polskim, więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...