Skocz do zawartości

Ridge Racer 7


Vril_Dox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy masz we wszystkich możliwych częściach poszczególnych firm 100 punktów oraz samych marek samochodów chodzi mi o tzw. manufacturer points. Bo nie wiem czy wiesz ale za niektóre odblokowują się dodatkowe konkurencje możliwe że ci tego brakuje.Ewentualnie zobacz to http://www.gamefaqs.com/console/ps3/code/932650.html czy masz wszystkie pluginsy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

powiem ci tak ja osobiście mam w grze 100 % i tak jak mówie ostatnie procenty zdobyłem na wyścigach meeting i tu nazwa odpowiedniej marki wyścigi te odkrywają się jak masz daną marką samochodu 50 % manufacturer points.Najlepiej zrób po 100 % wszystkim markami samochodów i wszystkie nazwy części na 100 pts. Ja ma wszystkiego po sto z cześci tuningowych jedynie mam 2 marki niedokończone i 2 marki powyżej 50 pkt i mam 100 % gry skończonej i jakis tam medal z tego.Na bank odkryje ci się to czego ci brakuje jak będziesz miał te punkty tak jak mówie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wczoraj dostałem grę, dziś zagrałem od 7 do 10, oczywiście żadnej trasy nie znam ale wszystko wygrywam, standard w tej grze. czuje ze właśnie tak przygotowuje człowieka na to co sie będzie działo później.

 

czy ktoś kiedyś zrobił grę idealną ?? tak namco, revolution totalnie im sie nie udał ale już od rage racer wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem laikiem jeśli chodzi o samochodówki. Nie miałam problemów by kończyć w RR7 wyścigi na 1 miejscu.Nie musiałam się specjalnie starać. Strasznie byłam tym faktem zażenowana i odstawiłam ten tytuł. Kiedyś uwielbiałam tą grę ale to było jeszcze na PSone...

wczoraj dostałem grę, dziś zagrałem od 7 do 10,

Właśnie dlatego musiałam Ci to sprzedać nWo ;)

Odnośnik do komentarza

nie powinnaś być zażenowana lecz przeciwnie, a ja wiedziałem ze żarty sie skończą po przekroczeniu połowy gry, idealne przejechanie trasy nie gwarantuje wygranej, teraz zaczynam kombinować gdzie tu użyć TURBO, i jaką linią jechać żeby blokować oponentów 8) ..... stary dobry rr powrócił tyle ze w kosmicznej grafice

 

 

dzięki Ilonka nawet GTA4 nie chce mi sie grać, szarpnę sie nawet na zremiksowane stare kawałki z wcześniejszych rr, w pstore za cały pakiet 60pln .... czemu nie :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...