Jump to content
Sign in to follow this  
nWo

GTA Vice City Stories

Recommended Posts

Podjechałem ambulansem na pas startowy i wlazłem na jego dach. W odpowiednim momencie skoczyłem na skrzydło, podszedłem jak najbliżej do środka samolotu i wcisnąłem trójkąt :)

Udało mi sie to koło 10 razu, ale bylo warto! Przy okazji dzisiaj skończyłem gta vcs na 100%

snap010da7.th.png snap011nx3.th.png snap014ny6.th.png

próbuje próbuje i nie udaje sie, mozesz dac jakis namiar na ktore dzwi mam celowac, bo sprawdzalem wszystkie i za kazdym razem to samo zamiast wejsc do srodka koles chce zejsc ze skrzydla i wejsc spowrotem do karetki :D wiem ze Tony (Liberty City) by potrafil ale ten czarnuch jest chyba taki głupi czy to moze raczej bajka z tym samolotem ??

Guest Grzehoo
Dzięki, działa.

OST z VCS jest fajniutki ale ja wole swoją muzyke ^^

clipboard01ma0.th.jpg

U mnie coś nie działa. Myślałem, że mp3 ma zaznaczone "tylko do odczytu", ale nie ma. I co tera.

http://www.youtube.com/watch?v=zBhSjmHnZPQ <<<< Looknij tu. Wyceluj trochę dalej, mi się udało. BTW obraz pod tobą zacznie się pieprzyć, troszkę, bo ten samolocik lata trochę wyżej niż normalnie można helikopterem. :D

EDIT:

Masz rację Toni rulz! Ten czarnuch nijak mi tu pasuje i jest bez wyrazu.

PS żeby nie było, że głosze twierdzenia rasistowskie, do czarnych nic nie mam :P

Edited by tomsecret1993

za kazdym razem czarnuch wywraca sie tuz przy dzwiach jakby mu ktos noge podstawial, przy czym traci energie :)

wale to, ale dzieki za filmik, myslalem ze chodzi o te krowy co stoja po hangarach. dzis zrobie eksperyment zostawie gre wlaczoną na ladowarce, ciekawi mnie ile biznesow strace a ile zarobie zanim wszystkie przejma wrogie gangi. jutro rano umieszcze fote.

-------------

nic nie strracilem a przez noc zarobilem 17600 8)

fajna giera totalnie zrzera caly moj wolny czas

Guest mate5

Jak jest z tym empire building, jak wybuduję średni biznes to nie bede mial nowego stroju, mimo ze przejde wszystkie levele? Czy trzeba kupić najwiekszy aby miec nowe ubranko?

Naprawdę fajna gierka (jedna z lepszych na PSP) :)

Edited by winner

Witam! Ja mam takie pytanko odnośnie skoków a konkretnie tego nad barem "Stalinoz" czy jakoś tak na pierwszej wyspie niedaleko złomowiska, trzeba sie tam rozpędzić na bardzo krótkim odcinku i wybić sie ze schodów ale za cholery nie nie mogę tego zaliczyc. Zna ktoś może jakiś patent na ten skok bo już mnie ch... strzela a tylko to mi zostało do 100%. Z góry dzęki.

mam nadzieje, ze to ostatni raz... - Coati

Edited by Coati

Jest już temat o GTA VCS, nawet na tej stronie nie musiałeś zakładać nowego. Bar nazywa się "Stallionz" i spróbuj wziąć Angela (najszybszy motor) i rozpędź się ruszając "analogiem" góra dół dzięki temu uzyskasz znacznie większą prędkość, sam tak zrobiłem. Proponuje temat zamknąć albo wrzucić te dwa posty do tematu o którym wspomniałem wcześniej :wsciekly:

Edited by tomsecret1993

Jest już temat o GTA VCS, nawet na tej stronie nie musiałeś zakładać nowego. Bar nazywa się "Stallionz" i spróbuj wziąć Angela (najszybszy motor) i rozpędź się ruszając "analogiem" góra dół dzięki temu uzyskasz znacznie większą prędkość, sam tak zrobiłem. Proponuje temat zamknąć albo wrzucić te dwa posty do tematu o którym wspomniałem wcześniej :wsciekly:

Sorry winnetu ale pierwszy raz korzystałem z jakiegokolwiek forum. najważniejsze że w końcu sie udało gre odłożylem na półkę jakieś 8 miesięcy temu ale temat nie dawał mi spokoju ale właśnie jest te magiczne 100% i jestem ci za(pipi)iście wdzięczny.Pozdrawiam!