Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wow - jeszcze bym pochowal ikony i bylo idealnie.

Sami robicie Foo czy sciagacie gotowce?

znaczy sie te z paska obok zegara?? hmmm wlasciwie to ich tam nie powinno byc bo ustawilem na autoukrywanie ale pewnie znowu sie cos zwaliło... jak to windows xD

 

 

Świetny pulpit Coati :) Tego foobar'a jak zrobiłeś?

 

hmmm to nie foo :) to jest winamp :D

mialbym foo gdybym nie mial z nim tylu problemow xD bo: albo źle mi wyswietla playliste, albo dany theme do foo nie dziala tak jak musi, albo... gdy juz to recznie naprawiam ,zazwyczaj jeszcze bardziej psuje :|

Odnośnik do komentarza

Mialem podobne problemy. Sciagam thema - w 90% nie chce dzialac (nie te wersje pluginow, nie ta wersja programu), a jak juz uda mi sie w koncu znalezc dzialajaca to w czasie uzytkowania wychodza jakies bledy. Albo playlista jest zle wyswietlana, albo niewygodnie sie dodaje nowe utwory z biblioteki. Rozne rzeczy sie dzialy i nie mam pojecia jak mozna dluzej uzytkowac takiego babola. Sam jade na wersji 0.9.5.2 + lekka customizacja glownego okna, bo na wiecej to nie mam po prostu nerwow.

 

Dokladnie o te ikonki mi chodzilo ;)

Sam z nimi co jakis czas musze walczyc. Nie mam pojecia dlaczego, ale windows potrafi miec w glebokim powazaniu moje preferencje i niektorym aplikacjom zmienia ustawienia. Ostatnio jakos spokoj, ale to pewnie cisza przed burza...

 

Podaj w takim ukladzie wersje Winampa i nazwe skorki, albo link.

Moze kiedys przetestuje, bo od kiedy pamietam na moim desktopie kroluje Foo.

 

edit:

Kurcze, ladny to ten moj Foo nie jest, nic tam nie ma, ale cholernie wygodny. Duzo nie wazy, wiec mozecie spokojnie klikac.

26666080ii2.th.png

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza
Flik mozesz mi na pw dac linki do tego stuffu i napisac jak sobie taki cudny pulpicik zrobic?

Rozpisalem sie to wrzucam tez tutaj:

 

* programy:

rocketdock

stylexp - musisz poszukac, bo za free nie pouzywasz. nie baw sie w instalowanie zadnych latek do stylow, bo przez pol godziny mialem cisnienie, ze bede musial reinstalowac system. myk z podmiana uxtheme u mnie nie dziala. mozliwe, ze problem sa wlaczone automatyczne aktualizacje systemu, ale nie zamierzam dochodzic co i jak.

* styl do windy

areao4.2 oraz skin do mirandy (nie testowalem, bo na razie mam dosc wszelkich customizacji).

* ikonki

carbon gloss oraz carbon plus

* tapetka

gundam exia - szkoda, ze w panoramie juz nie wyglada tak dobrze, u mnie monitor 4:3 + center.

 

Reszta to kwestia usuniecia kosza z pulpitu (poszukaj w googlach, bo juz nie pamietam jak to robilem) i poustawiania wszystkiego w docku.

Edytowane przez Flik
Odnośnik do komentarza

http://img502.imageshack.us/img502/5885/beztytuuma3.jpg[/ img]

Wczoraj się trochę pobawiłem i wyszło coś takiego.

 

 

 

 

 

zegar i player kompletnie nie pasują do reszty..

...turbodoładowanie za +20%

 

zedytowałem posta , dodałem spację po [/...] , popraw sobie , wklej miniaturkę.

 

NIE WKLEJAJCIE GRAFIK WIĘKSZYCH NIŻ 640x480 /stona

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...