Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiekszy format trza bylo dac.Ten sie za krotko laduje :diablo:

dla mnie to maleństwo na monitorze z rozdziałką 1920x1200 :)

Tylko ja się ciesze, że masz taki duży monitor czy ktoś jeszcze?

 

 

Dobra, moje pytanie. Jaki pliczek windowsa 7 zawiera ikonki systemowe, żeby mozna je było podmienić?

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to ludzie robią Docki, bo to fajnie wyglada, a 90% uzytkowników windowsa nawet nie wie, że to pomysł z macow

 

 

90% ludzi nie wie, bo 90% ludzi tego nie używa. Dock jest przydatny i ładniejszy niż ikony.

 

Poza tym , jaranie się że coś jest z maca lub innego łorkbencza jest już passe .

 

Wiekszy format trza bylo dac.Ten sie za krotko laduje :diablo:

dla mnie to maleństwo na monitorze z rozdziałką 1920x1200 :)

 

 

no ale czasem ktoś musi wrzucić swoje 3 grosze. żeby było, że jest aktywny na forum i potępia takie zachowanie :/

 

Łap 20% za rozmiar screena. Potępiam ;)

Odnośnik do komentarza

IMo dock w porównaniu do takiego Gnome-Do jest niewygodny, inna sprawa, że mi nie pasi takie coś (choć lepsze niż ikony na pulpicie czy klikanie w start->program....).

Gnome-do to programi działający w tle dzieki któremu mozna robic mase rzeczy - klikasz np. windows key + spacja, wpisujesz piersze literki programu np. Op ( w locie pokazuje Ci sie Opera i w nazwie podkresla) i enter.

tak to wygląda

2qjdl5y.png

 

 

a moze działac tez jako dock.

filmik : http://www.youtube.com/watch?v=7EKAlLvpovE

w ogóle nie spotkałem się jeszcze z wygodniejszą rzecza niźli ten programik. mnie osobiscie wkurza jeżdzenie myszką po menusach zeby cos uruchomic, napisać do jakiegos kontaktu z gg czy cos a dzieki temu mam wszystko pod ręką ;)

 

tak w ramach ciekawostki ;]

Odnośnik do komentarza

Nie obraźcie się ale znowu poczułem w tym Inteligent Launcherze powiew z Maca ;) Nie chcę tu pisać, że jest to gorsze czy lepsze rozwiązanie bo z tego co widzę sprowadza się do tego samego (więc po co przepłacać - 1:0 dla Linuxa). Na Macu jednak wszystkie dane które są na HDD są przeskanowane przez ten program efektem czego można przez niego szukać nawet pojedynczych fraz znajdujących się w plikach tekstowych, których położenia na dysku nie pamiętamy. Przykłady już zamieściłem, większość odpowiedzi wskazuje na podpisy do filmów. Widzicie jaki kulturalny ze mnie gość :D

Mowa o tej lupie w prawym górnym rogu ekranu:

Pulpet:

zrzutekranu20091003godz.th.png

Widać co wpisałem i jaki jest tego efekt. Poniżej macie jak wygląda wyszukiwanie programów.

zrzutekranu20091003godz.png

Wyszukiwanie jest błyskawiczne. Wraz z kolejnymi literami wklepanymi do okienka zmienia się zawartość wyników. Jeżeli kogoś to interesuje może sobie poczytać: http://www.apple.com/macosx/what-is-macosx/spotlight.html

Odnośnik do komentarza

Ja jednak wolę klikać myszką na wielkie kolorowe ikonki niż biegać palcami po klawiaturze i szukać literek.

 

 

90% ludzi nie wie, bo 90% ludzi tego nie używa. Dock jest przydatny i ładniejszy niż ikony.

A czy ja napisałem coś innego?

 

 

Ponawiam pytanie o ikonki systemowe, gdzie sa?

Odnośnik do komentarza

Ja jednak wolę klikać myszką na wielkie kolorowe ikonki niż biegać palcami po klawiaturze i szukać literek.

 

 

90% ludzi nie wie, bo 90% ludzi tego nie używa. Dock jest przydatny i ładniejszy niż ikony.

A czy ja napisałem coś innego?

 

 

 

Z Twego posta wynika, że 90% ludzi UŻYWAJĄCYCH DOCKA nie wie skąd on się wziął. A to nie zupełnie tak wygląda, bo większość ludzi bawiących się w robienie z pulpitem czegoś więcej niż zmiana tapety wie skąd owo ustrojstwo się wzięło ;)

EOT

 

Co do dziobania po klawie, też nie lubię. Wolę w całości obsługę z mychy. Dlatego tak wkur..za mnie brak dolnej listwy menu na tym nowym , uber skinie do foruma :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...