Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia o cyckach Keiry dyskwalifikuje Twoją opinię na temat feast. Jesteś nieobiektywny. Nie wiem jak ten film mogł się nie podobać komuś kto nie ogląda mongolskiego kina egzystencjalnego do każdego obiadu.

 

 

- Kutas potwora utknął w drzwiach!

- Teraz nie będą mogły się rozmnażać! :potter:

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Moon - recenzja w odpowiednim temacie :rolleyes: 8,5/10

 

Odlot - sytuacja trochę analgiczna jak w przypadku Wall-E. Po kapitalnych pierwszych 20 minutach, w ciągu których dzieciaki albo nic nie załapały, albo zdążyły już się ze cztery razy poryczeć, Pixar nagle przypomina sobie, że pracują dla Disneya i mają robić filmy bez ograniczeń wiekowych. Ale o ile w poprzedniej produkcji studia od tego momentu film genialny stawał się taki sobie, tak tutaj spełnianie oczekiwań najmłodszych nie popsuło odbioru i nie przyćmiło przekazu.

Odlot wygrywa świetnym, momentami absurdalnym humorem, fajnymi zwrotami akcji i wrzucaniem co jakiś czas rozkminek skierowanych wyraźnie do dojrzalszego widza niż targetowy odbiorca animacji.

W ogóle ten film klimatem przypominał mi złote czasy disneyowskich produkcji. Jest tu trochę animacyjncych schematów postaci, ale umiejętnie wmontowanych, nie wywołujących znudzenia i uczucia oglądania tego samego po raz setny.

 

Jak dla mnie jest to najlepszy film w historii studia. To, co nie do końca wypaliło przy Wall-E, teraz udało się znakomicie. Dzieciarnia zapamięta z tego filmu gadające psy i kolorowe baloniki, starszakom za to trafiła się naprawdę niezła gratka. 9/10

Odnośnik do komentarza
Gość Marvelous

Dla mnie to głównie historia o przemijaniu, o czymś co człowiek obiecuje a z biegiem lat staje się to odległą przeszłością. Mimo końcowej głupawej akcji, no bajka dla dzieci również prawda? Ale zapadła mi w pamięci.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj widziałem Hitmana. Z grą mało wspólnego, wszystko na totalnej (pipi)ie, zero stealth. Jednak film mi się podobał. Moim zdaniem ten typ pasował. Fajne akcje no i ta babeczka niczego sobie :) Film oceniam jako kino akcji, do obejrzenia na odreagowanie. 8/10 imo.

 

Wczoraj oglądałem Helikopter w Ogniu po raz chyba trzeci. No (pipi) mistrzostwo

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Obejrzalem ostatnio kilka filmow:

 

 

21 - film o dzieciakach z emajti wciagnietych w rzniecie kasyn na black jacku dzieki ich super matematycznym technikom. Dla mnie film bez wyrazu, czasami czulem sie jakbym ogladal 10 lat temu amerykanski film familijny z rodzinka w niedziele.

 

 

The Informers - generalnie calkiem calkiem kino, oprocz tego, ze to film o wszystkim a tymbardziej o niczym. Zupelnie bez wyrazu. Mickey Rourke pojawia sie dluzej jako nazwisko w napisach koncowych niz w samym filmie ale przynajmniej mial fajna postac.

 

 

Public Enemies - Depp niezle zagral. Wyjatkowo przyjemnie sie to oglada chociaz rewelacji na baltyku nie ma. Niby mamy nakreslona jakas tam historie ale po obejrzeniu odnosi sie wrazenie, ze to tylko kilka kartek wyrwanych z ciekawej ksiazki. Bale'owi wsadzono miotle w du pe i tak przez caly film -wypadl poprostu strasznie slabo. Zupelnie bez wyrazu, ciagle z zatwardzeniem.

 

 

Jacob's Ladder - Wrocilem do niego po latach. tym razem ogladajac wersje 720p i jest to poprostu swietne kino. Obowiazkowy film dla konsolomaniakow aby mogli zjarzyc skad sie wziely rozne patenty w Silent Hilla bo na tym filmie miedzy innymi wzorowali sie tworcy gierek. Scena w szpitalu to mistrzostwo. Genialny film. Obowiazkowo trzeba obejrzec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...