Jump to content


Tokar

Użytkownicy
 • Content Count

  7580
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Tokar last won the day on February 24

Tokar had the most liked content!

Community Reputation

5876 Diamentowy Pies

About Tokar

 • Rank
  ODMIENIEC
 • Birthday 10/22/1983

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Óć
 • Zainteresowania:
  hejtrolling

Recent Profile Visitors

20387 profile views
 1. Dla mnie kolejna dawka niezbyt satysfakcjonujących wyjaśnień podanych w średnio przejrzysty sposób. Randomowe 13 lat życia, bełkotliwa koncepcja strumienia świadomości/wspomnień/wszystkiego gromadzącego się w założycielskim tytanie, Grisha przejmujący moc tego tytana na offscreenie. W ogóle trochę beka, że z całej populacji Eldian, zdolnych do przybierania form inteligentnych tytanów, maksymalnie 9 osób jednocześnie może te umiejętności wykorzystywać.
 2. No szacun za wmówienie typom, którzy 2 razy zremisowali w eliminacjach z Wyspami Owczymi, że są piłkarzami
 3. Jeszcze tylko 20 minut wybijania na pałę i mamy to
 4. Zdjąć żużlowca i dawać drugiego bramkarza
 5. var var dąbrowski, z ziemi włoskiej do Polski
 6. No i się wydało jak kolega sprite dokładnie ogląda, że aż mu się luki w dziurawej narracji anime same zapełniają mangą
 7. Właśnie związki Mare z mocami tytanów to jest największa pompa w tych dotychczasowych tłumaczeniach. Skąd mają? No nagle wzięli i 80 lat temu kilku przejęli, czego nie rozumiesz? xD Mają, ale nie mają, bo nagle się okazuje, że trzeba robić jakieś castingi na nosicieli wśród pogardzanej, podbitej rasy. To tak jakby hitlerowcy w gettach żydowskich prowadzili nabór do kadry oficerskiej SS (swoją drogą bardzo subtelna ta analogią do realiów okupowanych miast za czasów II WŚ xd). Ale za chwilę i tak nie ma tematu, bo okazuje się, że w sumie to mogą sobie przemieniać w tytana każdego przedstawiciela tych eldeńczyów czy jak tam oni się nazywają. Tak to jest jak się materiał na 4 odcinku upycha butem w jeden. Chyba już wolałbym, żeby sprawdziła się teoria, że o ziemskim postapo A telenowelowy chwyt z Zeke okazującym się bratem Erena. No klękajcie narody Na pewno będzie dużo shonenowych, rozemocjonowanych krzyków przy okazji tego wątku. Były coś w temacie tego rozdwojenia poza sceną, w której Reiner najpierw zabiera Marco sprzęt, a potem nagle jest zdziwiony jak widzi go pożeranego? W ogóle gdzie od 2 sezonów jest Annie? Dalej w niewoli u zwiadowców?
 8. No nie wiem. Nie można było jakoś podbudować tej mitologii wcześniej, tylko teraz w 25 minut wrzucenie wszystkiego w telegraficznym skrócie? Do tego mam nieodparte wrażenie, że niektóre elementy tej układanki się średnio kupy trzymają. Jakaś nie bardzo satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że moc tytanów wzięła się z tego, że 1820 lat temu (dziwnie dokładne datowanie, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności) jakaś typiara zawarła pakt z diabłem. Tak samo jak te dalsze szczegóły, że podział na ileś tam części, przejęcie iluś tam z tych iluś, wojna, wyspa. No są to j a k i e ś odpowiedzi.
 9. Więcej szczęścia niż rozumu, ale wynik poszedł w świat.
 10. No trochę to 1:1 po strzale rozpaczy nie oddaje przebiegu meczu xd Kownacki e g z e k u t o r xD
 11. I po miesiącu kręcenia się ni w lewo ni w prawo, cyk zapalenie oskrzeli i antybiotyk
 12. Tokar

  Pływanie

  Co ma wisieć nie utonie
 13. Tak pusto po tym ppe. Wklejcie tam jakiś beniz albo coś

  1. krzyhu923

   krzyhu923

   emote z jj-em

  2. oFi

   oFi

   no jakoś tak dziwnie jest, nie mogę się przyzwyczaić

 14. Tokar

  Lody

  Dobry nawet na wpół roztopiony
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.