Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Silent Hill - jako kąsolomaniak musiałem zobaczyć. Uwielbiam tę serię. No i tak, pierwsza połowa filmu to spełnienie marzeń jeśli chodzi o przeniesienie swiata, klimatu gry do filmu. Jest cacy (ofcoz kilka zmian na potrzeby filmu, ale nie kłuje to w oczy). Gorzej jest jednak w drugiej połowie filmu, klimat gdzies ucieka i już się to źle ogląda

 

 

ten cały mąż i jego akcje to najsłabsza częśc filmu,

słabe też były pielęgniarki, myślałem, że za chwilę zaczną tańczyć do thillera majkela dżeksona.

Finałowa scena to jakies WTF : <

 

 

 

Jednak podsumowując to chyba jedna z lepszych prób przeniesienia gry na ekrany kin. Dla fana gry 7,5/10, dla przeciętnego oglądającego słabe 6/10

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem trojka jest ok:)

 

Jedynka też, dwójka skopana na maksa. Ale w pracy nawet takie (pipi) obejrzę, byle się nie nudzić ;)

 

taaaaak, wiemy, możesz oglądać filmy w pracy, nie musisz się tym chwalić w każdym poście ;)

 

 

 

Begotten - -/10 :F Jaką oni kamerą to nakręcali? Też kcem.

Odnośnik do komentarza

DZIKIE PLEMIĘ-filmek z Chrisem Evansem z FANTASTIC 4.Bardzo dobry obyczaj /dramat.Film starszy bo chyba z 2005 roku ale daje do myślenia.Polecam z czystym sumieniem :-)Z horrorów to WZGÓRZA MAJĄ OCZY.Scenaka napadu na rodzinkę na pustyni wymiata,pełne zaszczucie.Wiadomo,pełno bzdur jest (kulka w łeb i kobitka żyje) ale generalnie rzeźnia i klimat w tym filmie zawsze mnie powala.No i muzyka daje radę.Wogóle filmy francuza Alejandre Aja są spoko-może oprócz MIRROS , który jak dla mnie jest strasznie wtórne i zbyt mało krwawe.A z komedii to BOSKI CHILLOUT-najlepszy chyba film APATOWA.Rewelka zwłaszcza dla tych, którzy nieraz z ziomkami zióło wypalali :-)))

Odnośnik do komentarza

Srpski film - mocne, dosadne kino pokazujace zezwierzecenie ludzi, dewiacje seksualne, bez ogrodek ze szczegolami. Nagie kobiety, gwalt na osesku, tortury, gwalt na wlasnym synie. Gesty klimat i przemoc + sex ukazane z chirurgiczna precyzja. Moze obezydzac, moze odrzucac, chora produkcja.

 

7/10

 

Inside - francuzi pojechali po bandzie, film ten zjada oba swiete Recki. Jest napiecie, ciezki klimat, ogromna dawka brutalnosci. Mimo, ze mam prawie 24 lata, to film wywolal we mnie niepokoj, pokazujac do czego moga byc zdolni ludzie, do czego moze byc zdolna matka. Walkiewicz w Regionie sie nie mylil.

 

10/10

Odnośnik do komentarza

King Kong - nie lubie filmów przygodowych, nie lubie także monster movies, ale mimo to zobaczyłem. Film jest tak cukierkowaty, że az zbiera się na wymioty, green screen był uzywany chyba w kazdej scenie. Żaden z aktorów nie zachwyca, wkurza jedynie Jack Black i jego nieadekwatne miny. Poza tym strasznie dlugi, za długi. Tak, jak mówił Nostalgia Critic o Cloverfieldzie "Everything is just fuckin OK!" tak i ja moge powiedziec to samo o King Kongu. 6/10

 

Iron Man 2 - fajnie fajnie, tylko trochę przegadane. Tony Downey Jr. na plusik, Scarlett też, Hammeroids ( hehe <gmoch>) na minus. 1szej połowie filmu daję 8/10, a drugiej 6/10, czyli

7/10

Odnośnik do komentarza

Command Performance - Scenariusz: DOLPH, rezyseria: DOLPH, wystepuje: DOLPH!!!!

Podczas koncertu charytatywnego grupa terrorystow robi mielonke z cywili i bierze jako zakladnika premiera rosyjskiego. Twardziele. Nie wiedza jednak, ze wśród grajków jest perkusista ROCKOWY, DOLPH, ktory doslownie zabija paleczka od perki. Coz, moglo byc pieknie ale nie wyszlo. Koszmarna rezyseria strzelanin, slabiutkie cgi, czasem nuda, wiec daje 4/10, choc w pewnych okolicznościach ten film to 10/10:)

 

Dying is Easy........Rock'n Roll is Hard

 

Odnośnik do komentarza

Electroma - film od duetu Daft Punk, których sobie cenię za ich wkład do współczesnej muzyki, a nawet ich muzyka mi się podoba. Nie będę nic pisał o fabule bo ja nic o tym filmie nie wiedziałem i może dlatego oglądałem go z zaciekawieniem. Obraz ma 74 minuty i często zobaczymy tam nudne dłużyzny, ale jest bardzo ciekawie nakręcony. To taki niby arthouse, antyfilm bez dialogów. Końcówka jest świetna i moim zdaniem warto wytrzymać. Ogólnie to film ma dwie dobre sceny, które mogą zrobić wrażenie. Co ciekawe nie tam ich muzyki. Bardzo dobrze ponieważ ich house nie pasowałby do tego filmu, mamy za to kawałki innych znanych artystów, które spasowały. Jak ktoś ma ochotę na coś innego to polecam. Nic super ambitnego, ale polecam.

 

PS Krytycy mi powiedzą, że to zrzynka z Gerry'ego, ale mam to gdzieś. Inspiracje są widoczne, ale bez przesady, takich filmów nie ma za dużo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Resident evil afterlife w czy de. jakoś efekty nie urwało dupy, jak sie przymknie oko na niedoróbki film mozna obejrzeć. dla mnie takie 6/10. jakoś dziwne aktorzy grali w tym filmie takie wrażenie bynajmniej odniosłem (troche tak mało się wczuwali =)). poza tym pierwszy raz na filmie 3d miałem "chorobę lokomocyjną" przy scenie oddalania miasta kamera sie obracała i efekt 3d powodował u mnie nudnosci (dziwne).

Odnośnik do komentarza

oglądnąłem taksówkarza wczoraj i:

 

 

Po zabiciu członków tej mafii Travis został okrzyknięty bohaterem. Tylko dlaczego? Policja przecież równie dobrze wiedziała kto należy do tej mafii ale nie mogła ich ruszyć bo nie miała dowodów (Gdy Travis przychodzi do tego alfonsa chcąc mu zapłacić za tą młodą on pyta go czy nie jest z policji, początkowo nawet się tłumaczy, że nie ma przy sobie prochów, jest czysty itepe) Travis po zabiciu wszystkich chciał zabić sam siebie, nie było już kuli w magazynku, potem przyszła policja i ten jego znany znak z przyłożeniem palca do głoowy. Przecież mu coś odbiło! Myśłałem, że policja go zastrzeli jednak on stał się bohaterem!! Dlaczego? Przecież nawet policjanci wiedząc kto jest z jakiej mafii nie mają prawa się w ten sposób zachowywać, dlaczego on mógł?

 

Edytowane przez Carleone
Odnośnik do komentarza

Gliniarze wiedzieli kto jest z tej mafii a wiemy to właśnie po tej scenie w której koleś od tych dzi,wek bierze go za policjanta i tłumaczy się, że nic przy sobie nie ma, jest czysty itepe. Więc skoro policja wiedziała o nim to dlaczego sama nie zrobiła tego co zrobił Travis. Przeciez zabić wszystkich podejrzanych każdy policjant by mógł jednak tego nie robią bo nie mogą jeśli nie mają twardych dowodów, Travis też nie miał twardych dowodów, wiedział to co policja, że to oni ale np. na kolesia który pilnował tej młodej kur,ewki jaki miał dowód? No żaden, a go zastrzelił i nie został ukarany

Edytowane przez Carleone
Odnośnik do komentarza

Widziałem Transformers 2. Nie sądziłem że po pierwszej części Bay zdoła mnie czymś zaskoczyć. Jednak udało się. Poziom idiotyzmów w tym filmie przekracza wszelkie normy i uwłacza inteligencji nawet amerykańskich widzów, tzn. 13. letnich burgerów. Wymienię tu kilka najbardziej porażających patentów: amerykanie latają sobie śmigłowcami po Chinach i napierdzielają się z koparko-robotem, deceptikon robiący za satelitę, rażenie się taserem po jajach, facet latający w stringach, celnik-karzeł, piramidy z Gizy gdzieś w Jordanii. Niech Bay da sobie spokój z dorabianiem fabuły do swoich "dzieł" i niech zostanie wyrobnikiem od efektów specjalnych.

Odnośnik do komentarza

Tej, ale to transformersy.. nie wiem czy zauważyłeś... W Xmenie pewnie nie podobało Ci się że ludzie mają supermoce, nie? :rolleyes:

 

Ale są pewne granice. Jedynkę dało się jeszcze oglądać bez poczucia zażenowania. A tutaj pojawiają się wspomniane motywy. Coś często poruszany był motyw jaj. Rażenie się taserem po jajach, striny, teksty typu: "jestem pod moszną wroga". Dżizas, po tym jak do akcji wkroczył karzeł myślałem że zaraz zaczną się prześmieszne motywy o pierdzeniu w twarz.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...