Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

tylko przytaczalem jak to wygladalo w t2 honky

 

edit

 

wlasnie obejrzalem in the loop - co za komedia, jeden z najsmieszniejszych filmow jakie kiedykolwiek widzialem a gosc ktory gral ministra propagandy powinien dostac oskara, tutaj macie probke jego umiejetnosci wokabularnych:

, fuckity-bye:D 8+ Edytowane przez epl
Odnośnik do komentarza
lepsze rzucanie ludźmi bez sensu i zwożenie do fabryki nie wiadomo po co

 

Jak to powiedział terminator w buncie maszyn "mów do ręki"

 

Rzucanie ludzmi bez sensu na pewno było lepsze niż nadmuchiwane piersi złego terminatora, który swoją drogą wygladał jak Britney Sperce

:turned:

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Jest taka gra dla dziecuff kĄsolowych, zowie sie Dantes Inferno (powiadam , bo nie kazdy tu musi grac w gry dla dzieciuff ), towarzyszy jej animacja.

 

I ją własnie chciałbym polecić, nosi tytół...Dantes Inferno :potter:

 

Historia poprowadzona w odmiennym stylu niż w słynnym poemacie , Dante wprawdzie trafia tam bu uratowac Beatrycze, ale....tu nozyce anty-spojler utną watek.

 

Styl animacji jak dla mnie to słabizna, strasznie to "płaskie"

 

Mimo wszystko warto sie zapoznać, bynajmniej nie trzeba znac gry czu lubieć gry dla dzieciufff kĄsolowych

Odnośnik do komentarza

Jest taka gra dla dziecuff kĄsolowych, zowie sie Dantes Inferno (powiadam , bo nie kazdy tu musi grac w gry dla dzieciuff ), towarzyszy jej animacja.

 

I ją własnie chciałbym polecić, nosi tytół...Dantes Inferno :potter:

 

Historia poprowadzona w odmiennym stylu niż w słynnym poemacie , Dante wprawdzie trafia tam bu uratowac Beatrycze, ale....tu nozyce anty-spojler utną watek.

 

Styl animacji jak dla mnie to słabizna, strasznie to "płaskie"

 

Mimo wszystko warto sie zapoznać, bynajmniej nie trzeba znac gry czu lubieć gry dla dzieciufff kĄsolowych

Ja się nie zgadzam z tą opinią. Oglądałem ile mogłem, a jak już nie mogłem to wyłączyłem. Szkoda czasu, lepiej już zagrać.

Odnośnik do komentarza

RED - świetna komedia akcji, przebijająca na wylot najnowszy a zarazem najgorszy film Roberta R. Wszystko w tym filmie zagrało a już najlepiej sami aktorzy, szczególnie Malkovich, który jak nikt nadaje się do ról psychopatycznych czarnych charakterów grasujących na (vice)prezydenta (Zabrakło jednak drewnianego pistoletu, szkoda).

Odnośnik do komentarza

Drugi raz obczaiłem "Zagubioną autostradę". No może jeszcze z 3 razy obejrzę to zrozumiem wszystko. Jest już lepiej. Oprócz mega zawiłemgo wątku mamy więc rewelacyjny klimat i jeszcze bardziej klimatyczny soundtrack. Polecam jeśli trawicie Lyncha i lubicie mindfucki. 9/10

Rammstein

Ein Mensch brennt

Rammstein

Fleischgeruch liegt in der Luft

:good:

Odnośnik do komentarza

kenny - pseudokument (jest takie slowo????) o hydrauliku zajmujacym sie toi-toiami. zona go nie nawidzi, ludzie mu nie podaja reki, jego stary to zrzeda a mimo to kenny zachowuje pogode ducha nawet gdy ktos podpala jego toalety. inspirujace i smieszne 8

 

Mockumentary (jezeli to cos w stylu np. the Office).

 

Jeśli ktoś woli używać języka polskiego, może powiedzieć "paradokument".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...