Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno być problemu, bo obok wyjścia HDMI jest tez i to tradycyjne.

 

Moj problem: pad mi się zawiesza na jednym kierunku. Np ide w lewo, czy chce sie wychylic zza zasłony np jakiegos filaru, namierzam, a pajac dalej idzie w lewo. Muszę odbić jeszcze raz w lewo, w prawo i jest dobrze. Troche to denerwujace jest w strzelankach.

Odnośnik do komentarza

Jak jest z przenoszeniem zawartości dysków na inne dyski?

 

Jakbym teraz powiedzmy nakupił arcadówek, czy dodatków do gier (np do takiego GTA IV) i stwierdził że jest za mały, to nie miałbym problemów z przerzuceniem ich razem z save'ami na nowy 120 GB?

 

I odwrotnie. Czy jeśli by mi po zakupieniu tych rzeczy konsola padła i musiał bym kupić inną (ew. przysłali by mi nową). Zawartości zakupione z mojego dysku będą działały razem save'ami na nowej konsoli?

Odnośnik do komentarza

jesli nie ma wersji ELITE konsoli to nic takiego jak transfer kit nie dostanie, tylko do elite go daja...

 

zawartosc dyskow dziala na kazdej konsoli bo sa przypisane do profilu, to o czym pisze fisiu to byl problem z tym ze profil nie dzialal na jednej z konsol, ale nikt nie potwierdzil takiego przypadku wiec najprawdopodobniej to przypadek badz jakas anomalia jednostkowa...

 

z samymi grami arcade zkaupionymi to problem jest taki ze po zmianie konsoli aby byla rozpozonawana jako full trzeba byc online lub przeprowadzic przypisanie profilu i gier do konsoli przez strone xbox.com

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
jesli nie ma wersji ELITE konsoli to nic takiego jak transfer kit nie dostanie, tylko do elite go daja...

Ktoś nie tak dawno pisał, że wyśle mu M$ transfer kit, ale też nie wiem na jakiej zasadzie (nie pamiętam). W takim wypadku na allegro niech uderza.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Danke.

 

I jeszcze jedno pytanie - Czy da się zrobić coś z tym zegarkiem w X360. Chodzi o to żeby pokazywał cały czas aktualną godzine, a nie był podłączony do netu bez przerwy. Niewiem czy to jakiś błąd u mnie, ale jak nie jestem podpięty pod LIVE to jeśli włączam konsole to jest data bodajże rok 2003 i godzina 13. To jest głupie : p

Save'y przez to w niektórych grach wariują.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Danke.

 

I jeszcze jedno pytanie - Czy da się zrobić coś z tym zegarkiem w X360. Chodzi o to żeby pokazywał cały czas aktualną godzine, a nie był podłączony do netu bez przerwy. Niewiem czy to jakiś błąd u mnie, ale jak nie jestem podpięty pod LIVE to jeśli włączam konsole to jest data bodajże rok 2003 i godzina 13. To jest głupie : p

Save'y przez to w niektórych grach wariują.

2005 13:00

 

nie mozesz odlaczac zasilacza od pradu wtedy godzina jest zachowana

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pożyczyłem kabel VGA od kolegi. Podłączyłem, ustawiłem tą większą rozdziałke (1360 x 768) i obraz jest gorszy niż na componencie. Wszystko jest jakby zamazane, może ja coś źle ustawiłem?

 

Ostrości też nie da się zmienić, ta opcja w TV jest zablokowana po włączeniu przez ten kabel (jest ustawiona na 90%).

Poziom referencji w konsoli zmieniałem i nic nie daje, model TV to samsung LE26R72BX.

 

//jedyne co mam ładniejsze to napisy...

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Taka sprawa. Co zrobić by profil logował sie automatycznie po starcie konsoli? Na początku nie było problemu, do czasu aż musiałem stworzyc drugi profil dla kolegi by pograc w gowa. Od tamteo czasu jego profil włanczał sie jako domyslny. Skasowalem tamten profil jednak zaraz po starcie konsoli i tak i tak musze zalogowac sie swoim profilem. Niby nic wielkiego, ale mnie to denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...