Skocz do zawartości

poszukuje...


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Slo Burn Demo lub limitowane amusing the amazing zawierające wszystkie tracki slo burn w jakiejś normalnej jakości bo to co ja mam praktycznie słuchać się nie da, jakieś trzaski.

Ostatnio na ebayu, zakupiłem dla Bartezoo zwykłą wersję Amusing the Amazing z czterema piosenkami, może zrobi ripa jak dojdzie. No albo ja zrobię bo i tak sobie przegram płytkę, ale jeśli chodzi o limitowaną wersje to wątpie żebyś to gdzieś dostał w lepszej jakości.

 

Proszę

tu powinien być link, ale go nie ma bo usunąłem :diablo:

 

1. Prizefighter

2. Muezli

3. Pilot the Dune

4. July

 

320 kb/s

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Slo Burn Demo lub limitowane amusing the amazing zawierające wszystkie tracki slo burn w jakiejś normalnej jakości bo to co ja mam praktycznie słuchać się nie da, jakieś trzaski.

Ostatnio na ebayu, zakupiłem dla Bartezoo zwykłą wersję Amusing the Amazing z czterema piosenkami, może zrobi ripa jak dojdzie. No albo ja zrobię bo i tak sobie przegram płytkę, ale jeśli chodzi o limitowaną wersje to wątpie żebyś to gdzieś dostał w lepszej jakości.

 

Proszę http://rapidshare.de/files/39882393/Slo_Bu...mazing.rar.html

 

1. Prizefighter

2. Muezli

3. Pilot the Dune

4. July

 

320 kb/s

 

Dzieki, juz zasysam.

Jakby ktoś miał pierwsza plytke Demo w dobrej jakosci to prosilbm o zapodanie.

Odnośnik do komentarza

NON OPUS DEI - Constant Flow [2007]

 

48ffdcc3092b8a71eae32f54a298a4e0.jpg

 

01. Beauty

02. Ona Jest Kluczem

03. Constant Flow

04. A Plait of a Spiral Galaxy

05. Alne

06. 23.09.2006

07. Saule's Journey

08. Saule's Dark Gifts (Remix)

 

http://rapidshare.com/files/87798577/Non_O...ow_2007_BnR.rar

 

NON OPUS DEI - VI: The Satanachist's Credo [2005]

 

98413.jpg

 

01. I: Sic Damno Me

02. II: When All The Motion Has Ceased

03. III: Not Art But War

04. IV: Kriegsgeschrei

05. V: The Gammadian Alchemy

06. VI: Death Before Dishonour

07. VII: Homo Galactica

08. VIII: The Credo

09. Untitled

 

http://rapidshare.com/files/115941481/Non_...do_2005_BnR.rar

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Burmese.

Co tylko macie.

 

wrzuce rano, na pewno mam tego troche na starym dysku, niedlugo nowy album

śmiało! XD

Burmese - Monkeys Tear Man To Shreds, Man Never Forgives Ape, Man Destroys Environment

mam się uzbroić w cierpliwość i czekać na więcej czy generalnie mam się zadowolić tym jednym albumem? xD

Odnośnik do komentarza
ej jno tam jest z 21 piosenek. Mam jeszcze Men, tam jest 6 utworow (razem 27 czyli troche) wiecej nie ssalem bo qweasel walter ma ciekawsze projekty, burmese moze byc, ale jakos orgazmu przy nich nie mam;]

w sumie sobie mysle, ze mam juz te dwa albumy i jeszcze split z fistulą, a oni chyba niczego poza tym nie wydali jak na razie. dzięki w takim razie za up tej plyty! :D

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...