Skocz do zawartości

plecak

Którego DSa kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

a od czego są słuchawki? przecież głośniczki nawet się nie umywają do nich jesli chodzi o jakość dzwięku. I przy okazji mam pytanie do użytkowników classica; ile wam przeciętnie trzyma bateria? czytałem że nominalnie starcza na ok 9h ale czytałem też że wielu osobom trzyma ledwo 5h... a jak jest u was?

Edytowane przez plecak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaka jest roznica w cenie miedzy litem, a classiciem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niewielka, zazwyczaj kilkadziesiąt złotych na korzyść Classica.

Co do Lite, nie wiem, nigdy nie widziałem na własne oczy, wiem, że wygląda ślicznie, ale jeśli chodzi o Classcia, to wcale nie jest taki zły. Kumpel ma już prawie 3 lata i sprawuje się nadal dobrze, ekran dolny się tak nie rysze (jest chyba chroniony dodatkową szybką w classicu jeśli sie nie mylę), jasność... Idealnie nie jest, ale grałem w CAŁKOWITEJ ciemności i da się grać bardzo dobrze. Może przyzwyczaiłem się do GBA bez podświetlenia, ale IMO jest świetnie.

Może jest brzydszy, ale przynajmniej carty z GBA nie odstają i jest masywniejszy ;). IMO warto brać oba, zależy od kieszeni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam w planach kupno Lite'a , ale chcialbym sie was zapytac, ktory kolor wybrac? :P...tzn. na jakim bardziej widac slady palcow czarnym czy bialym(bo rozowego nie mam zamiaru nabyc :P ) bo to mnie zawsze irytowalo <_<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam białego i odcisków nie widać-no jak dobrze sie przypatrzysz pod światło.Na czarnym pozatym kurz też bardziej widać:) W białym za to przyciski R i L się brudzą ale zawsze można je wymyć i spokój na jakiś czas znów jest:)

Jestem bardzo zadowolony z białego koloru i dlatego teraz myślę o kupnie białego PSP :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość coopa
Napisano (edytowane)
Edytowane przez coopa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta