Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

kojarzy ktoś może teledysk Hey, lekko poryty i jakiś schizowaty. o ile dobrze pamiętam był tam motyw jakby ktoś/coś się urodziło. przekopałem YT i stronę zespołu ale nic nie znalazłem. to był teledysk Hey a nie solówka Nosowskiej (chyba). kurna chce przypomnieć sobie ten kawałek a znaleźć coś nie mogę :/

Odnośnik do komentarza

kojarzy ktoś może teledysk Hey, lekko poryty i jakiś schizowaty. o ile dobrze pamiętam był tam motyw jakby ktoś/coś się urodziło. przekopałem YT i stronę zespołu ale nic nie znalazłem. to był teledysk Hey a nie solówka Nosowskiej (chyba). kurna chce przypomnieć sobie ten kawałek a znaleźć coś nie mogę :/

Nie wiem, może chodzi o "Misie"?

Odnośnik do komentarza

Dosc stary polski kawalek hiphopowy. Wydany jesli sie nie myle w okolicach wakacji. Byl dosc dziwny, spokojny, cos moze nawet pod downtempo. Pamietam chyba, ze jeden z wynkonawcow nazywal sie DeeDee. W pewnym momencie kamera wchodzi w jakis tunel i nie widac nic oprocz niebieskiej plamy swiatla. Google, ani Youtube nie pomaga. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

kojarzy ktoś może teledysk Hey, lekko poryty i jakiś schizowaty. o ile dobrze pamiętam był tam motyw jakby ktoś/coś się urodziło. przekopałem YT i stronę zespołu ale nic nie znalazłem. to był teledysk Hey a nie solówka Nosowskiej (chyba). kurna chce przypomnieć sobie ten kawałek a znaleźć coś nie mogę :/

Nie wiem, może chodzi o "Misie"?

 

niestety to nie to :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szukam utworu In-Grid , z płyty ''Rendezvous''. Jest to Remix utworu ''Tu es foutu''. Przed utworem były takie psychodeliczne dzwięki , jakieś piski ,odgłosy jakby psy szczekały i po paru minutach utwór sie rozkręcił i po raz pierwszy padły słowa ''Tu es foutu''.

Prosze , o pomoc , wpisuje w googlach ''Tu es foutu remix'' i nie mogę znaleźć . Zastanawiam się czy przypadkiem w sieci nie ma już tego utworu , wszak płyta jej wyszła w 2003 roku , więc ma już 7 lat.

Jak nie możecie mi pomóc , to może wyślecie mi link ze spisem remixów tego utworu.

Odnośnik do komentarza

Szukam tytulu dwoch nowych piosenek.

 

Jedna to cos z pogranicza electro/trance. W teledysku pokazane sa 3 dziewczyny, jedna mlodziutka gdzies z 11 lat,druga ok. 20, trzecia (juz normalnie) gdzies z 30. Wszystkie sa pokazywane w kilku roznych sutyacjach,najczesciej placza. Pamietam tez,ze na teledusky byl lysy DJ z lekka blizna na oku.

 

Do drugiej piosenki nie widzialem teledysku. Poczatek: jakas babka cos mowi,tudziez spiewa, potem od razu niezle wejscie ( na 95% to Jay-Z). Dosyc ciezki beat ma.

Odnośnik do komentarza

szukam nazwy utworu, niżej opis teledysku.

 

 

Leży brzydki, grubszy koleś na plaży i o ile dobrze pamiętam ze statku jakaś panna go zaprasza na pokład. Obadaj ją przez lornetkę i poszedł a były tam jeszcze tam ze 2 laski.

Tańczą, macają się i takie tam.

 

a refren był mniej więcej taki : oooo aaaa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...