Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

 

CYTAT(puszkin @ 28 08 2008, 18:24) 1603427[/snapback]
Szukam utworu, hmm taki rockowy, nu-metalowy kawłek, na teledysku ekipa nastolatkow baluje w jakims duzym domu i po kolei morduje ich koles w takiej czaszkowej masce. W pamiec zapadly mi sceny jak panna zjezdza na zjezdzalni a tu maczeta czy cus wystaje i jak koles pakuje na laweczce i ten czarny charakter zrzuca mu gryf na łeb. Klip chyba czesto lecial na viva zwei ok 10 lat temu.

 

 

wciąż szukam :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo prosze o Pomoc:( Szukam piosenki, siedzi mi w glowie od lat nie moge natrafic na nia a refren nie pamietam slow dokladnie ale melodie za to bardzo dobrze pamietam ze ma juz dobre kilka lat, niech bedzie i 10 .... blagam pomocy ;P

 

brzmi mniej wiecej tak, slowa moga sie roznic niestety , jest to piosenka raczej pop , house

 

its so high its so high ooooooooooo

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

jezeli to nie pomoze, postaram sie zanucic melodie:D

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

od jakiś 3 miechów mój mózg jest gwałcony. szukam piosenki i za chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć zespołu/imienia wokalisty ozłoce jak padnie dobra odpowiedź:

lata 70te 80te bardziej 80te myśle, męski wokal (bardzo wysoka tonacja wokalu wręcz brzmi jak kobitka) muzyka elektroniczna, bardzo charakterystyczny motyw klawiszowy (to był baaardzo duży hit) wydaje mi sie, że w refrenie pada słowo "away" kilkukrotnie. piosenka zaczyna się tym motywem klawiszowym i przerwy między zwrotkami są zapełniane tymi klawiszami, moge to zanucić ale ni chu chu mi to przelać na klawiature

 

a i to nie joy division ani eurythmics

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

problem z tym ze troche znam tych zespołów i to nie będzie nic "oczywistego" i to raczej zespół/wokalista jednego hitu

tak teraz przeskakuje kompilacje na you tube lat 80 to to może być wszystko z tego opisu :|

 

 

jasne. predzej [przesłucham cały jutub

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie ma sprawy ;) grunt, że zespół się zgadza.

 

przy okazji może ktoś wpadnie na mój trop. utwór też sprzed dekady mniej więcej. zespół powiedzmy, że rockowy. nawet dobrze grali, wtedy nu-metal był na topie czy jak to się tam zwało. na wokalu był niezbyt chudy koleś z dość długimi dredami. nagrali jeden jakiś tam hit, później nagrali cover znanego kawałka, i tego właśnie szukam. z tego co pamiętam teledysk był nakręcony w jakichś ruinach na pustyni czy coś.

 

p.s. to nie był p.o.d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...