Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

 

Szukam piosenki która leci w klubach ( może to tylko remix? ), nigdy nie słyszałem w żadnym radiu bo to praktycznie ciągle ten sam bit + damski głos.

Tekst piosenki który udało mi się zapamiętać to:

To me baby, all night to me baby i tak ciągle w sumie, praktycznie ciągła pętla. Nie jestem pewny, ale może jeszcze było ( say it to me baby ) lub własnie tak to brzmiało.

Tekst śpiewany jest przez kobietę.

Słabo niestety z informacjami, no ale może akurat ktoś skojarzy ; )

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mam pytaqnie dotyczące piosenki, która ma myślę już z 15 lat i spędza mi sen z powiek- nie pamietam ani słowa ( oprócz o o, oo które nie za wiele wnosi) pamiętam za to klip, nie było podkładu muzycznego tylko acapella, w tle slychac bylo jakby grzechotki, na ulicy bylo pełno ludzi ubranych po luzacku, po sportowemu którzy tańczyli, na ulicy wystawione było głośniki. Dość znana piosenka, beat czesto puszcany w jakiś programach filmach itd. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

To czego szukam jest w takim tempie i bez vokalu, to jest to grane w klubie:

.

 

Trochę wolniejsze i z wokalem znalazłem, ale interesuje mnie autor i tytuł tego powyżej:

 

w tych linkach są podobne do tego którego poszukuje, a do tego tu jest wokal.

 

 

Witam,

 

napiszcie proszę tytuł piosenki, która zaczyna się w 3:45 pod tym linkiem:

 

https://www.youtube.com/watch?v=DajAVXBe4uY

 

z góry dzięki!!

Ta melodia to fragment Robin S - Show me love. O ile się nie mylę w remixie Safari.
Odnośnik do komentarza

Witam poszukuje piosenki którą kiedyś słuchałem na płycie (nie mam pojęcia skąd ją miałem ale gdzieś zaginęła...

Chodzi o piosenkę: Cinquecento 2 (przynajmniej taki tytuł miałem napisany.

Wpisując tekst w google niestety nie znalazłem nić.

Co więcej. Napisałem z myślą o stwórcach oryginalnego Cinquecento Czyt. (Letni Chamski Podryw)
Lecz otrzymałem odpowiedź: Nigdy nie nagraliśmy takiego Utworu.

Dochodząc do sedna sprawy. Pozostaję mi tylko tekst i to nie cały tyle co pamiętam...
Może ktoś inny też zna a nawet wie gdzie ją znaleźć więc napiszę tekst.

Ref: podobny jak do oryginalnego Cinquecento "Mam Cinquecento w holenderskim gazie siadaj na kanapie jak nie no to narazie" (tylko w zwolnionym tempie)

Zwrotka: "Alu-kołpaki to jest coś czego mam full. Co drugi typek mi zazdrości takich kół.

Chodzisz po mieście i obcinasz Cinquecento bassy tętnią lecę max'em czyli setką.
Wiem na pewno LPG tankuję pełno i jadę dwa razy dalej niż Ty swoją vectrą.
Z zewnątrz to jeszcze nić zapraszam bejbe...

 

I dalej niestety nie pamiętam.

 

jeśli posiada ktoś więcej informacji o tym utworze albo nawet go posiada...
To prosił bym o linki w odpowiedzi albo w prywatnej wiadomości...

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam - Xplod.

Odnośnik do komentarza

hej szukam od dawna starej piosenki 2010/2011 nawet może trochę starszej, teledysk był następujący : śpiewała w nim młoda dziewczyna długie brązowe włosy, brązowe oczy z tego co kojarze również brązowe oczy, ubrana w długą sukienke (chyba) śpiewała ją na plaży, z tego co pamiętam była bardzo optymistyczna, wolna, dotyczyła szczęścia itd. dziewczyna również w teledysku grała na pianinie lub fortepianie nocą, a wokół niej były lampki ... kojarzy może ktoś taki teledysk? sądze że mało znana piosenkarka bo nigdzie nie mogę jej znaleźć

Odnośnik do komentarza

Hej, szukam pewnej piosenki zasłyszanej w markecie podczas zakupów - niestety tylko końcówki...;) śpiewa to słodkim głosem jakaś dziewczyna i na pewno w refrenie jest tekst "i've got a crush - it's true... cośtam... I've got such a crush on you" nie wiem, czy komukolwiek to coś mówi ale warto spróbować... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...