Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited


Rekomendowane odpowiedzi

Gram właśnie od niedawna w ten tytuł(na PS2) i co tu dużo mówić,nieźle mnie wciągnął.Swoboda wyspy,fajne patenty z wypożyczalnią aut,kupowaniem domów,masa eventów,dużo wypasionych bryk,przede wszystkim ekstra widok z kokpitu(KLIMAT!),wyważony model jazdy i po prostu,fajny klimacik ma ta gra.Ma to coś,czego dawno nie czułem,fajne podejście tworców gry do samochodów i całej motoryzacyjnej otoczki,podoba mi się luzacka jazda z włączonym radyjkiem a za chwilę ostre deptanie gazu i ryk silników.Grafika jest dla mnie absolutnie spoko i mi wystarcza,nieźle jak na konwersję.Jedyna rzecz jaka mnie trochę rozczarowała to uproszczony tuning.Ogólnie to dla mnie bardzo dobra gra,jedna z lepszych wyścigówek w jakie grałem.

Edytowane przez Alien00
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

TDU to świetna gra. Jedna z moich ulubionych samochodówek. Grałem w nią na PC i na PS2. Na PC nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz na PS2 byłem co najmniej zawiedziony. Fatalna kwadratowa grafika, brak motocykli, brak niektórych misji... A do tego (co mnie najbardziej rozśmieszyło) TDU na PS2 nie obsługuje porządnej kierownicy!!! Obsługiwana była tylko Media tech chase booster (podłączana przez gniazdo od padów)... Ale mimo wszystko polecam (na PC) ;]

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

A ja korzystam sobie póki co i gram kiedy można w bete. NIE JEST ŹLE, ale w sumie to to samo co TDU1 póki co... Spodziewałem się dużo więcej, jedyne co dostałem w większej ilości to nowa wyspę która jest ogromna.

 

 

 

 

Pare screenów:

 

 

 

 

http://img16.imageshack.us/gal.php?g=00000000qh.jpg

 

 

 

 

Właściwie to są zdjęcia z trybu photo ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Model jazdy jest o wiele gorszy niż w pierwszej części nie wiem jak im się udało osiągnąć ten poziom ale jest to jakieś nieporozumienie auto pływa po jezdni jakby miało opony z masła, różnica w prowadzeniu jest ale minimalna a dźwięki silnika to totalna porażka jeden lekko przerobiony dźwięk dla wszystkich aut - Lancia integrale brzmi tak samo jak Ferrari california - Niesamowite :pinch: do tego jeszcze Story mode w którym otacza cię banda metroseksualnych pseudo kierowców :P

Jak dla mnie gra zasługuje na 5/10 tak dla porównania to jedynce wystawiłbym w pełni zasłużone 9/10.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

TDU2 to gra rozrywkowa, arcade do pogrania. nie można od niej zbyt wiele wymagać jednak boli fakt, że ciecie z atari tak bezsensownie zmarnowali potencjał gry. nic dziwnego że bankrutują. hitem jest to że po 1,5 roku wypuszczają dlc i wręcz fapują z tego powodu.

no ale wracając do gry. DK sporo już napisał. dodałbym do tego konkretnie spartolowe multi, które również odbija się na kasynie. problemy z podłączeniem, rozłączanie, martwe "lobby", masa błędów i nieporozumień. do tej gry trzeba mieć cierpliwość. wiele miesięcy zajęło mi scalakowanie właśnie przez multi. ustawki też nic na to nie pomagały skoro sam tryb nie działał tak jak powinien.

garaż jest urozmaicony, można znaleźć coś dla siebie. modelu jazdy nie mieszałbym aż tak z błotem. nie jest rewelacyjny ale aż takiej tragedii nie było. można było wyczuć różnicę między samochodami. można było wyczuć... bo aż tak dużej nie ma, ale jakaś tam jest.

jeżeli szukasz odmóżdżającego racera to możesz brać ale pod warunkiem że kupisz naprawdę tanio i nie będziesz oczekiwał zbyt wiele. TDU mimo że wyszło dawno temu było znacznie lepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pograć zawsze można. gra nie jest totalnie spierniczona ale po prostu ma swoje minusy i momentami niedoróbki. jeżeli szukasz takich wyścigów to bierz, ale pod warunkiem że kupisz naprawdę tanio. jeżeli przymkniesz oko i nie będziesz oczekiwał nie wiadomo czego to nawet sporo przyjemności można z niej wycisnąć. wszystko zależy od nastawienia.

z tego typu racerów jeszcze Fuel by pasował. jak na grę wydaną przez twórców gotującego szczura całkiem całkiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...