March 12, 200818 yr wlasnie nabylem droga kupna starego X'a wkurzalo mnie, ze 360 nie emuluje kilku gier w ktore bym chcial zagrac. mam kabel component, ale w menu nie mam do wyboru opcji HD. podobno zalatwia to jakis update, ale nie wiem jak i gdzie ten update znalezc. pomozcie.
March 15, 200818 yr Update? Nie bylo zadnego. Podlaczasz Xa componentem, wchodzisz w dashboardzie do ustawien i Xbox sam po wykryciu kabla pokaze Ci opcje HDTV. Musi!
March 15, 200818 yr wlasnie nabylem droga kupna starego X'awkurzalo mnie, ze 360 nie emuluje kilku gier w ktore bym chcial zagrac. mam kabel component, ale w menu nie mam do wyboru opcji HD. podobno zalatwia to jakis update, ale nie wiem jak i gdzie ten update znalezc. pomozcie. Zobacz, czy na kablu jakiegoś przełącznika nie ma. Musi być opcja ustawień rozdziałki w menu konsoli bez żadnych update'ów.
March 20, 200818 yr Author to mam chyba jakis lewy kabel ale ma wszystkie 5 zyl. a w opcjach w video tylko wybor standard/wide i 50/60 Hz taki kabelek bedzie ok? http://allegro.pl/item332922409_kabel_comp...zne_2_tech.html Edited March 20, 200818 yr by jiloo
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.