Skocz do zawartości

Pochwal się czymkolwiek!


Rekomendowane odpowiedzi

CB 1,2,3 - na maksa. Ponad 100% wszystko. Chyba tylko w 1 bylo 100% zreszta. 3 miala ile? 123? :/ W kazdym razie ukryte levele znalazlem tylko z opisami, no ale sie liczy :D.

J&D 1 - tez na ponad 100%, czy ile tam wynosi max. Do tego Spyro 2 jakies 2 razy ukonczone (niestety nie pobije rekordu 25 razy ;p).

 

Polecam Crasha 1. Zeby se spilujecie, zeby zdobyc te 100%. Momentami jest hardkorowo naprawde :P. 2 i 3 sa banalne.

 

Za to od czasow PS2 nie ukonczylem juz zadnego platformera, heh. A to w sumie moje ulubione gry :f.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Crash Bandicoot 3 : 105 % (po ośmiu latach od kupienia gry :P, wcześniej oczywiście "przechodziłem" sobie normalnie albo starałem się osiągnąć jak najwięcej).

Jak (pipi)? Do dziś nie daje mi to spokoju. Mialem 104%...

 

Co do reliktów - miałem 21 platynowych i czułem się madafaką... Zimny prysznic.

Warunkiem było posiadanie wszystkich gemów oraz reliktów min. na złoto. Wtedy podchodzisz do Coco i ona Ci daje ostatniego gema.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Skoro wszyscy się chwalą to też to zrobię.

 

Crash 2,3 - 100%

Spyro 1,2,3- 100%

Jak 1,2,3 - 100% (hero z dwójki i trójki też na 100%)

Ratchet 1,2,3 - 100%

Medievil 1,2 - 100%

 

PS. Pisząc 100% mam na myśli wszystko. W przypadku Crasha 3 było to 105% + wszystkie platyny, Jaka II 124% + wszystkie jajka (chyba 273), Medievila- wszystkie bronie, wszystkie buteleczki z życiem, kielichy itd.

Niestety nie mam już tych savów na karcie i nie jestem w stanie podać dokładnych danych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...