Skocz do zawartości

Poszukuje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dwojke mam juz na kompie nawet ale dzieki ;p teraz szukam plyty jakiejs squadu Brudne Serca ;D

 

 

brd nie wydało płyty. jedynie nowy bootleg jest dostępny. Nazywa się "Getto glow"

 

no wlasnie tak sadzilem ze musi byc jakis powod dla ktorego nie znalazlem zadnego albumu tylko promo czegos z tego roku :D Kurde za(pipi)iscie spodobal mi sie kawalek z ich udzialem na plycie Piha.Kiedy bedzie oficjalna wersja nie bootleg?

Odnośnik do komentarza
dwojke mam juz na kompie nawet ale dzieki ;p teraz szukam plyty jakiejs squadu Brudne Serca ;D

 

 

brd nie wydało płyty. jedynie nowy bootleg jest dostępny. Nazywa się "Getto glow"

 

no wlasnie tak sadzilem ze musi byc jakis powod dla ktorego nie znalazlem zadnego albumu tylko promo czegos z tego roku :D Kurde za(pipi)iscie spodobal mi sie kawalek z ich udzialem na plycie Piha.Kiedy bedzie oficjalna wersja nie bootleg?

 

 

oj, tego to nie wiadomo.

 

IMO smark solo jest lepsze od brd. Zassaj se "na(pipi)awszy ep/moda na epke" jeśli jeszcze nie masz (IMO klasyk). poza tym "Tony Flegmy" bootleg.

 

ps. poszukaj na ślizgu, rapidach, pebie, itd. paczek pt. "brudne serca". Ja mam z 2 na kompie, jest w nich dużo "rzadkich" kawałków. Smark ponadto mial jeszcze w chu.ja featów. jak coś to sie odezwij ;]

Odnośnik do komentarza

nietypowa prosba teraz bedzie, poszukuje:

 

"In 2004, The Best of Junior M.A.F.I.A (Cleopatra) was released, as well as a DVD directed by documentary filmmaker, April Maiya, titled Chronicles of Junior M.A.F.I.A; a candid documentary dealing with the controversy and conspiracies surrounding The Notorious B.I.G and the Junior M.A.F.I.A."

 

filmu Chronicles of Junior M.A.F.I.A., ktory byl wydany w 2004 przez April Maiya. dziekuje naprawde goraco za linka, jesli takowy sie pojawi tutaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...