Skocz do zawartości

Poszukuje


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

poszukuje nazwy "kapeli" - odrazu mowie że to bardzo trudna sprawa bo prawie nic nie pamiętam

 

wiem że słuchałem tego daaaawno temu, myśle ze była to grupa popularna (nie wiem jak bardzo) w latach 80' i 90' i chyba mieli w nazwie "dog" , było to typowy hardkorowy rap (gangsta rap) z tamtych lat, napewno nie było do "dog eat dog" które było połączeniem rapu i rocka, tylko coś typowo rapowego, ktoś kojarzy cokolwiek?

chyba człownkowie byli białasami a nie murzynami (ledwo co pamiętam z okładki kasety jaką miałem)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

też napewno nie, cypress hill dobrze znam (a przynajmniej z tamtych czasów)

 

w sumie nie wiem co jeszcze moge dopowiedzieć, bardzo mało pamiętam, wydaje mi sie ze na okładce kasety były właśnie 3 postacie w posobnym ustawieniu jak na fotce wyżej, obrysowane zielonym polem i tytuł na górze

 

pewnie nie uda sie znaleźć nic konkretnego bo zdaje sobie sprawe że ilość danych jest znikoma, ale myślałem że warto spytać, a nóż sie trafi osoba która to pamieta

 

 

 

swoją drogą w tamtych czasach mając ze 12-13 lat ubyłem fanem ICP, głównie przez jeden teledysk który czasem leciał w TV

 

z wielkim smutkiem szybko sie okazało że za cholere nie można tego kupić w polsce, pamiętam jak regularnie odwiedziałem bazar pod pałacem kultury gdzie było kilka stoisk z kasetami, i za każdym razem gdy o to pytałęm słyszałem "że co? nie znam" a  w najlepszym razie "aa coś kojarzę ale chyba tego w polsce nie ma"

 

dopiero z 2 lata później udało mi sie kupić kasete na wycieczce klasowej do francji - podjara była niesamowita i słuchanie do porzygu

to była ich 4 płyta, potem udało mi sie dorwać jeszcze trzecią jakiś znajomy w polsce miał, nie mam pojęcia skąd, a potem dorwałem 1 i 2 chyba od ojca który wyjechał do ameryki

piąta pare lat później już pojawiłą sie normalnie w polsce, też kupiłem, mimo że moje zainteresowanie tą kapelą było znacznie mniejsze, a płyta też mi sie średnio podobała

 

 

kurde to były czasy, trudne czasy, teraz każdą rzecz można znaleźć w kilka sekund w internecie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

nvrmind

 

poszukuje nazwy "kapeli" - odrazu mowie że to bardzo trudna sprawa bo prawie nic nie pamiętam

 

wiem że słuchałem tego daaaawno temu, myśle ze była to grupa popularna (nie wiem jak bardzo) w latach 80' i 90' i chyba mieli w nazwie "dog" , było to typowy hardkorowy rap (gangsta rap) z tamtych lat, napewno nie było do "dog eat dog" które było połączeniem rapu i rocka, tylko coś typowo rapowego, ktoś kojarzy cokolwiek?

chyba człownkowie byli białasami a nie murzynami (ledwo co pamiętam z okładki kasety jaką miałem)

Edytowane przez BartIrlandia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.