Skocz do zawartości

Butcher

Killswitch Engage

Rekomendowane odpowiedzi

KillSwitch odkryłem kilka lat temu, gdy w TV promowano Last Serenade... Od tego czasu śledzę ich karierę i awansowali u mnie bardzo wysoko. Rewelacyjna jazda, wokal - po prostu cudo i objawienie - mogę ich słuchać na okrętkę, dla mnie mają power porównywalny np. z Arch Enemy.

A My Curse to mój ulubiony numer z GH3, który odgrywam zawsze na odkręconym ampie :( - MOC!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

slyszalem pare kawalkow i zastanawiam sie co to robi w The Pit...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To posłuchaj paru płyt, a nie kawałków...

Dla mnie to ta sama moc co Slipknot, Mudvayne, Soilwork, Soulfly czy Trivium...

no właśnie, a te kapele co tu wymieniłeś też mi tu nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie kapele uważasz za amerykański hardcore? (Lamb of God? DevilDriver?). KSE jest ch'ujowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pank to nie jest więc teoretycznie pasuje, a że nie ma sensu się rozdrabniać na The Pit z dobrą muzyka i The Pit z gównianą muzyka dla nastolatków to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale KsE to metalcore. Raczej ma więcej wspólnego z metalem niż z hardkorem.

A nowa płyta taka se.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Utwory 'The Arms of Sorrow' i 'My Curse' wymiatają! Obecnie czaje się na płytę The end of heartache, mam nadzieję, że okaże się chociaż w połowie tak dobra jak As daylight dies.

Edytowane przez Smok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pierwsza z białasem jest zayebista, reszta zjeżdża po równi pochyłej niestety.

Ostatni album to już dno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale zmienili wokaliste.... Czarnucha juz nie ma a wrocil ich 1-szy wokalista z ktorym nagrali 1-sza plyte. Smieszne jest to ze szukali kogos na miejsce Howarda i przesluchali wiele innych kolesi a najlepszym wokalista do KE wg nich okazal sie wlasnie ten z ktorym nagrali 1-sza plyte ktory chcial wrocic po latach do zespolu akurat w chwili jak szukali nowego wokalisty i podobno zmiotl konkurencje ;] Nowa plytka jakos w tym roku z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że to pedałówa ale się jaram jak chuy :-)

Oby nagrali coś godnego Alive or just breathing.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz slyszalem wczesniej wersje koncertowa, RZONDZI!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak opinie co do ostatniej plytki? Jak dla mnie za(pipi)iaszcza, chyba najlepsza w historii zespolu.... Albo przynajmniej tylko ja jaram sie jak dziecko slyszac z powrotem starego wokaliste :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszą dla mnie zawsze będzie Alive or Just Breathing ale ta jest zaraz za nią. 

Rewelacyjny kambek, Jessie nic głosu nie stracił chociaż już nie taki gniewny i wściekły jak za młodych lat.

Płyty z Howardem też lubię, oprócz tej ostatniej bo już śmierdziała guwnem i radiowymi piosenkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie plytka na rowni z Alive.... a co do Jessiego to beka z tego ze w miedzyczasie mial 2 zespoly z ktorego jeden zalozyl na spolke z Dutkiewiczem a glosu nie stracil wogole :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi