Skocz do zawartości

No More Heroes


HunterX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BTW: Jiloo, a na czym ma polegać cenzura w PALowskim No More Heroes?

wersja Jap nie zawiera krwi. zamiast tego z cial przeciwnikow wysypuje sie cos na ksztalt popiolu.

 

nie mam 100% pewnosci, ze tak bedzie, ale ponoc w Europie (PAL wydaje Rising Star Games, NTSC-U Ubi) ma byc wersja identyczna z ta w Japoni, a jak mowi sam Goichi Suda dla serwisu Kotaku: "W Japonskiej wersji nie bedzie za duzo krwi. A pozatym koles uzywa miecza swietlnego wiec wypala rany". niby jest to jakies wyjasnienie, ale jakos amerykanom to nie przeszkadzalo.

 

a wyglada to tak:

Japonska wersja walki na miecze

Amerykanska walka i duuuuzo wiecej krwi ^_^

 

byc moze jeszcze okazac sie nieprawda ocenzurowanie gry w Europie, ale biarac pod uwage ze ostrzymala rating 16+ to jest z cenzura. generalnie nie wszystkim musi to przeszkadzac, jednak jako Suda51 freak (mam jego wszystkie tytuly, ktore ukazaly sie po angielsku) wolalbym wersje nieocezurowana. tym bardziej, ze jestem dorosly :P

jedyna nadzieja jeszcze w Australii. wikipedia podaje, ze gra otrzymala tam rating M, ale na stronie DVD Crave jest podany o wiele nizszy G - co raczej nie jest prawda, bo takie RE: Umbrella Chronicles dostalo M15. musze poczekac az gra sie ukaze.

 

dlaczego gry znow nie mogl wydac Capcom? Ci nie robili zadnych problemow z K7. jeszcze jakby amerykanskie wii mozna bylo dostac bez problemu i w normalnej cenie to dla tej gry zainwestowalbym w sprzet. ale chyba pozostanie gopranie teraz w PAL, a kiedys w przyszlosci zakup konsoli razem z gra w wersji NTSC.

 

 

EDIT

ps. eurogamer ocenia na 8/10

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
Nie no, trochę przeginają palanty jedne. Kurcze, szkoda że na Wii nie ma Freeloadera. Osobiście nie będę już tak świrował i kupię PALowską wersję, zobaczymy jak to będzie, trzymam kciuki za normalną krew.

powstanie freeloadera na wii to moje marzenie. wykopalbym chipa i mogl spokojnie odpalac importy. mam nadzieje, ze to tylko kwestia czasu i ze uda sie to zrobic.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Zamówiłem niedawno 2 gry: Zeldę i NMH. Postanowiłem najpierw pograć w No More Heroes a przechodzenie MP3 na Hypermode zostawiam na później. No i nie żałuję wyboru - gra jest faaajna! ;D Humor mnie rozpier,dala, fabuła i bohaterowie kozaccy! Aktualnie jestem nr 8 i zaraz znowu odpalam Wii. I w ogóle to mi nie przeszkadza szara "krew", więc olać te cięcia. A Zeldę zobaczę za pare tygodni, narazie leży jako dziewica na półce. :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Tylko kolorem się różni. I rozumiem - gdyby była zielona, ale... jest szara i całkiem sensownie to wyjaśnili. xD Nie przeszkadza mi to. ;)

 

Edit

Mam pytanie: czy w New Game + wszystkie zdobyte złote medale w pracach dorywczych i misjach związanych z zabijaniem przechodzą, czy trzeba je od nowa zdobywać?

Edytowane przez HunterX
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

woooołam o pomoooc

mam NMH wersję NTSC z KRWIĄ, grałem nieco u kuzyna i jest wypasionaaaa, aleee zainstalowałem sobie necik i konsola nie chce mi przyjąć freeloadera:( jakiś error wyskakuje, czy uaktualizowany soft już nie łyknie freeloadera??? mam jeszcze jaką kolwiek szansę włączyć tą gierkę (NTSC) czy nie :( POMOCYYYYYY ja chcę ucinać głowy.........

Odnośnik do komentarza

No mi się nic nie stało a też mam nie przerobioną. Trzeba uważać tylko na gry z importu aby nie pozwolić im UPDATE konsoli zrobić (one się zawsze pytają) bo można wtedy bricka złapać, ale to chyba wszystko. Nigdzie w sieci nie widziałem żeby się komuś coś stało od tego.

 

EDIT.

Aha, musisz posiadać ZELDĘ! żeby to zrobić.

Edytowane przez narkoman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...