Skocz do zawartości

No More Heroes


HunterX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

poprostu odlot ! :) akurat udalo mi sie dorwac do wersji krwistej co jakby nie bylo nadaje jeszcze wiekszego smaczku :) patent z telefonem hehehe tez mialem podobnie co hiv ;) na poczatku troche mialem problemu z ustawieniem "katany" gora, dol ale juz jest okej i nie ma na mnie mocnych :) dawno sie tak nie bawilem przy konsoli ostatnia taka gra bylo viewtiful joe 1 na gamecuba ;)

 

Odnośnik do komentarza

No More Heroes to najlepszy przykład jak zachęcić ludzi do Wii szkoda że gra się dość krótko jednak nie to jest najważniejsze, myślę i jestem pewien że nie tylko ja mam takie zdanie że to jest dzieło sztuki bo gry do multimediów zaliczamy a to już jest sztuka w dzisiejszym zblazowanym i postmodernistycznym świecie sprawić że ludzie tacy jak HIV zbierają koparę z podłogi :) zresztą to się tyczy każdego gracza bo przecież my "widzieliśmy już wszystko" i nic nie zaskoczy nas w grach, prawda?...A jednak Travis wymiata swoją kataną wszystkie stereotypy z głów nas graczy... ten koleś potrafi sprawić że ciary z wrażenia stawiają włosy na klacie i plecach dla mnie zostanie to czymś niezapomnianym i jedynym No More Heroes RESPECT!!!!!

Odnośnik do komentarza

Właśnie! Przekleństwem młodych pokoleń jest zbytnie zwracanie na grafikę. Wiadomo, jest ważna, ale gameplay jest ponad wszystko.

Kiedyś zacinało się w gry z kilkoma pikselami na krzyż i ludzie byli zadowoleni. Teraz jak nie ma średniej między Bioshock'iem a GoW 2 to od razu crap.

Takie Excite Track grafikę ma ubogą, sterowanie lekko udziwnione, ale przez kilka dni nie mogłem się oderwać. Zrobiłem "calaka" i chciałem jeszcze (Excite Track 2?).

Odnośnik do komentarza
Właśnie! Przekleństwem młodych pokoleń jest zbytnie zwracanie na grafikę. Wiadomo, jest ważna, ale gameplay jest ponad wszystko.

A tam, bzdura. Wypaczony obraz sytuacji, który płynie z internetowych miejsc dyskusji. Jeśli wziąć wszystkich ludzi, masowo, to ewidentnie widać, że grafika nie ma takiego znaczenia. Jest głośna grupka, dla której grafika ponad wszystko, ale zwykłych ludzi (tzw. "casuali") to nie obchodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Właśnie! Przekleństwem młodych pokoleń jest zbytnie zwracanie na grafikę. Wiadomo, jest ważna, ale gameplay jest ponad wszystko.

A tam, bzdura. Wypaczony obraz sytuacji, który płynie z internetowych miejsc dyskusji. Jeśli wziąć wszystkich ludzi, masowo, to ewidentnie widać, że grafika nie ma takiego znaczenia. Jest głośna grupka, dla której grafika ponad wszystko, ale zwykłych ludzi (tzw. "casuali") to nie obchodzi.

Czekaj, czekaj. Zależy co rozumiesz pod pojęciem kaziułali. Jedni twierdzą, że to niedzielni gracze, inni że to osoby szukające szybkiej, przyjemnej rozrywki.

Je jestem (nie)"zwykłym człowiekiem", ale do kaziłala to mi daleko.

Jedyne co zauważyłem to że czym starszy człowiek tym mniejsze wymagania ma wobec grafiki, a większe co do gameplay'u.

Odnośnik do komentarza

Jak słyszę podziały na platformy oraz na casuali i pro-gamerów to mam odruch wymiotny, pliz mam kolegę blacharza który ma już 2 konsole a na pierwszy ogień poszła Forza 2 oraz Mario Galaxy obie moim zdaniem wybitnie nie "casualowe" i co gdzie mam go dać do jakiej kieszonki? Dla mnie to po prostu gracz tylko bardziej zadowolony bo nie robi podziałów i gra w dobre gry...i nie ślęczy na forach żeby się zniesmaczyć i napompować ciśnienie ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...