Skocz do zawartości

Two Worlds


P@cj3nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dema nie oblookałem ale pełna jest tragiczna. Animacja jak za czasów Morrowinda i Gothica, historia żenująca jakby mi ktoś w pysk strzelił, świat dosyć duzy i tu plus ale za to bestiariusz to jeszcze większa kpina niż animacja i historia (kamienny, lodowy i ognisty smok O_o oraz pomniejsze wynaturzenia). Ponadto system walki. Z największymi madafakami dało się wałczyć schematem. Czyli uderzasz za chwilę ten sam cios i animacja otrzymania obrażeń nie pozwalała takiego smokowi oddać przez co walka z takim kolosem to bułka z masłem. Ogólnie na chłodno oceniam grę na 4. Może 4,5/10.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Sorry za odkop, ale coś ostatnio mnie tknęło (w oczekiwaniu na Dragons Age), żeby zagrać w demo i ... zassało mnie na maxa :P Poczytałem, pooglądałem gameplaye z fulla i wygląda, że framerate i sterowanie jest duużo lepsze, niż w demku. Zresztą mnóstwo ludzi tak pisze (hamburgery) i wielu ta gra bardzo się podoba, mimo że budzi skrajne emocje. Oceny użytkowników np. IGN wachają się od 1 do 9,5 i wiele jest wysokich not i dobrych słów o grze. Czekam na fulla i gram ciągle w demko :P Gra mimo kilku ułomności ma to coś w sobie, czego według mnie, nie miał np. Oblivion. Najlepszy komentarz do TW jaki znalazłem po ang. to ten:

 

"I'm tired of hearing people trash this game. what is so bad about it? the answer is that the company the developer never existed before. this is their first attempt at a game. wtf where you expecting. everybody wants to compare it to oblivion and any other rpg they can think of and that s their problem. they set their expectations to damn high. in truth two worlds runs a hell of alot smoother than oblivion ever played on my 360. i enjoyed oblivion but i truthfully enjoyed two worlds more. if everybody quit trying to hold it up to developers like EA and ubisoft and bioware. if you would take a chance and pull your heads out of your collective rears and give the little guy a chance you might actually appreciate this beautiful game."

 

Jeszcze jeden dobry koment:

"No, it is my most loved 360 game for now, it is so VASTLY better in gameplay than Oblivion, i would gladly destory my Oblivion copy to have that game, it is that amazing, especially as a mage with the summons and stuff, the monsters are cool too, the exploration vastly more interesting too

As a real RPG gamer i score this an easy 9.5/10 and Oblivion just a 7/10 as RPG games

Plus i never had any of the problems people mension, simply because i HAVE PLAYED the game, and not trolling here based on reviews from idiotic reviewers"

 

Polska recenzja - krótka, ale obiektywna: http://www.onlinecen...Two-Worlds.html

 

Wrażeniami podzielę się po przejściu fulla, jednak nie radzę sugerować się jedynie ocenami serwisów, czy komentarzem przedmówcy, a już na pewno nie techniczną stroną dema (Full chodzi znacznie lepiej). Nie rozumiem jak mogli wydać tak technicznie upośledzone demo..Jednak wciągnęło mnie i tak i zachęciło do załatwienia sobie pełnej wersji :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...