Skocz do zawartości

Teledyski HH warte sprawdzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Erni, sluchasz rapu od wczoraj? W tym roku samo otwarcie Mesa bije ten klip slonskiego na glowe. Nie powiesz mi, ze nie. Fajnie ze masz cytat z laika w sygnie, ale nie o to chodzi ziombelq.

Klip od soboty tez jest ciekawy, z historia. Moze sam kawalek nie porywa (chociaz osobiscie sie jaram), ale video wysokich lotow.

Stoprocent dwa, utworkiem nie uwskuteczniam jaranka, ale sam klip to pewne nowatorstwo. Wiocha rap, haha ;] Z budzetem jakiego slonski na oczy nie widzial, mhm.

http://www.youtube.com/watch?v=m5_bJwoYbPs

Jako ze nie mozna wrzucac wiecej niz dwoch multimediow, nastepny link w codzie. Troche za duzo szczecina, ale mniejsza. Nie wypowiem sie o utworze, bo wini jest wackiem porownywalnym z waszka gie, ale samo video pierwsza klasa. Nie oszczedzaja sie, sku,rvysyny.

http://www.youtube.com/watch?v=JFa4_ZTpZNA

W tym kawalku wlasciwie liczy sie tylko zwrota piha. Nastepny klip dosyc ciekawie zrealizowany, moze nie bardzo pomyslowy, ale i tak bije ten slonia. Beskitu.

http://www.youtube.com/watch?v=qVXIL8sj-HU

Jeden z moich ulubionych klipow z ostatnich lat. Nie chce mi sie juz wiecej pisac, posprawdzaj ziombelq te klipy i tak dalej, moze cos skumasz.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Farmeros myślałem, że się bardziej postarasz i wrzucisz coś czego nie widziałem. Wiem, że na slg jarają się klipami winiego i stopro2 ale nie każdemu muszą się one podobać. Poza tym pisząc "imo jeden z najlepszych teledysków w pl rapie" miałem nadzieję, że żadna głupia dyskusja się nie pojawi ale jednak. Aha jeszcze mes i pjus, wiem że jesteś fanem alkopoligamii ale znów, Ty się jarasz, mnie to nie ruszyło. Pis joł

Odnośnik do komentarza

Erni, naprawde, chcialem napisac w miare obiektywnie, ale nie zrozumiales. Naprawde(pipi) na slizg i alkopoligamie, dziekuje za uwage. OBIEKTYWNIE, te klipy sa z pomyslem lepszym niz ten slonia, te klipy sa lepiej zrealizowane niz ten slonia, mialy wiekszy budzet i tak dalej, bla bla bla bla bla. Zarzucilem po prostu pierwsze lepsze klipy, ktore wydaly mi sie lepsze od tego slonia. Nie ogladam zbyt duzo wideoklipow, ale naprawde, slonskiego wideo mi sie nie podoba wcale. Ile juz bylo takich motywow? Czarno bialy klip, ludzie poruszajacy wargami w rytm rapu, jakies pseudo aktorskie scenki. To sie kupy nie trzyma i chcialem tylko ci udowodnic, ze to jest marne. Juz to video w ktorym byl tomasz struszczyk, nie pamietam nazwy, bylo milsze dla oka niz ten badziew. Aha, nie sugeruje sie wcale slizgiem, bo stamtad czerpie tylko wiedze o rapie,(pipi) na opinie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...