Skocz do zawartości

Teledyski HH warte sprawdzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

To i ja walne kilka starszych ale prze... fajnych i zabawnych teledyskow( mogly juz byc)

De La Soul- Ohhh( wkretka z Alicja w krainie Oz)

Redman ft Menthod- Whatevaman( przekonkretna wkreta z filmu blues brothers, jak rowniez jeden z utworow wszechczasow wedlug mnie)

Busta Rhymes ft ODB- Woo Hah! I Have All...

Method Man,B- Real, Coolio, Busta Rymes Hit Em High

i na koniec Kayne West ft. T- Pain- Good Life( za najsliczniejsza laske jaka widzialem ever :) )

 

Odnośnik do komentarza
Dead Prez -Hell Yeah

http://www.youtube.com/watch?v=iA8ce_GNlpU

Polecam ten ponad ośmiu minutowy klip bo w moim odczuciu wyróżnia się z reszty. Spokojny początek rodzinki od białego płotu z czasem przechodzi do historii "gangsterów" starających się oszukać system {pimp the system}. Plus całkiem ciekawe wykonanie i "zaskakujące" zakończenie.

Odnośnik do komentarza

prodigy - abc

 

ogólnie ostatnie klipy od p polecam, niezła wczuta chociażby w "mac 10 handle" czy w tym co dałem.

 

lupe fiasco - hip-hop saved my life

 

konkretna historia, niezłe skillsy i świetne flow - tego ostatnio brakuje w mainstreamowym rapie. do tego prześliczna panna w refrenie ;)

 

 

maksymalnie pozytywny numer i plenery la o poranku ;)

 

no i trochę dirty southu od nieboszczyka --->

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Psyko imo jak ktoś podchodzi do tego inaczej niż z przymrużeniem oka i faktycznie się w to wczuwa to świadczy ,że jest niedorozwinięty.Rugged man pozamiatał tym klipem , zresztą cała jego dyskografia jest warta sprawdzenia ,bo koleś umie za(pipi)iście nawinąć(ukardł kawałek takiemu mc jak Vinnie paz) .Pamiętam jego koncert w Polsce jak zdjął koszulkę i zaprezentował lajtowo owłosione plecy i dużą nadwagę , Notarious nawet wspomniał ,że ten typ to niezły kot chyba.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie bierze tego na poważnie. Ale wole ten hollywódzki klimat z Psychopathic, niż kiczowate gore, chyba że jest na nim wielgaśny murzyn w masce i wyma(pipi)e dziewiątka :] jeżeli chodzi o klipy. Sprawde dysko tego gostka, może być ciekawie...

Odnośnik do komentarza

przegięcie pały ten klip, słyszałem same dobre rzeczy o tym typie, ale jakoś do tej pory się nie przyglądałem bliżej. w "uncommon valor" fakt - mistrzowsko nawinięte. masz jakieś płyty pod ręką?

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Die , Rugged man , die - to przede wszystkim , znajdziesz w sieci bez problemu.Po tym linku co Psyko dał widać ewidentnie ,że to nie jest typ z du.py i nagrywał z paroma dobrymi osobami.

 

Chains świetny kawałek , mój chyba ulubiony tego rapera.Ten track z Notariousem BIG to bardziej ciekawostka ,bo jest chy ba z 1994 i Rugged man dosyć drętwo wtedy jeszcze rapował , ale podkład skojarzy od razu każdy słuchacz rapu w Polsce

 

 

Co do tematu ;]

http://pl.youtube.com/watch?v=QUhEoxod5Uc (ten w ch.uj dobry jest )

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...