Skocz do zawartości

Czy da się podłączyć Ps2 do PC ?


Dr.Czekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy ! :/.

mam karte z wejściem vivo (a przynajmniej tak sądze, czarne kółeczko :P, w każdym bądź razie to nowszy GeForce), podłączam pod niego to i zwykły AV z ps2.

Wytłumaczcie jak głupiemu bo już sam nie wiem co i jak :/, czy to mi wystarczy by cieszyć się PS2 na monitorze ?, co na nim samym muszę zrobić, jakiś program/sterowniki ??.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeczytałem ten topic i przypomniałem sobie że gdzieś w szafie posiadam tv kartę, a ze mi się nudziło to złapałem za aparat i zrobiłem mały test, żebyście widzieli jak to wygląda

 

Karta TV

3453827417_260bde7552_o.jpg

 

Zainstalowana (Ledwie co miejsce znalazłem lol :lol: )

3454641624_ec542d2f97_o.jpg

 

Kabelek Video

3453827751_daacc1bbac_o.jpg

 

Soft:

DScaler still

Taken with DScaler Version 4.1.15

Input was Composite

Deinterlace mode was Video (TomsMoComp)

 

Test - Playstation 2

Menu

3453834513_63bef5ea14_o.jpg

 

Shin Megami Tensei: Persona 3 FES

3453833455_0a054d2261_o.jpg

 

Suggoi! Arcana Heart 2

3454647894_41d9e3e67b_o.jpg

 

Gran Turismo 4

3454648574_e19696b74f_o.jpg

 

Da się grac ale radości to nie przyniesie, postanowiłem sprawdzić do końca

 

Test - Playstation 3

Menu

3453834939_2543984be4_o.jpg

 

Killzone 2

3453835121_e227f74b15_o.jpg

 

Little Big Planet

3454649108_acda3b6277_o.jpg

 

3453835593_ab48578a6c_o.jpg

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

To hmm ciekawe ale ..... w moim przypadku raczej nie będe miał miejsca na karte TV :P, raczej musze pokombinować z tym vivo - mój problem jest taki że w sumie nie wiem jakich potrzebuje rzeczy (jakich kabli, mam tą przejściówkę do vivo i zwykły AV, jakich programów ?, jak w ogule mam przełączyć na ten ekran z PS2 ??).

Odnośnik do komentarza

tylko z tym jest mała wioska, bo np. nie wiem czy ktoś próbował kiedyś grać np. GT4 podłączonym przez kartę TV do kompa.

 

Po pierwsze u mnie obraz jest opóźniony o tyle, że się nie da jeździć. Generalnie szybkie ruchy itd, odpadają. Może to zależy od karty czy czegoś, ale jest minimalne opóźnienie, które normalnie nie pozwala grać, jeśli chce się robić szybkie energiczne ruchym Padem.

 

Po drugie. Obraz. Niestety na żadnym z dwóch monitorów, ani na laptopie nie ma takiej żywej palety barw jak na TV. Nie wiem czy to znowu wina karty, ale jak popatrzyłem na filmiki na youtubie jak ludzie zgrywali przez karte filmiki to tak samo. Obraz nie ma takich barw i kolorków jak przy TV.

 

Po za tym jak ktoś napisał jest nieco większa pixeloza.

 

Wniosek mój?? Podłączenie PS2 do kompa przez karte mija się z celem, chyba, że jakimś sposobem PS2 do monitora przez component(ten kabel od HD) i włączyć gierki, które mają w opcjach wyższą rozdziałke np. Black. Ale przyznam się, że nie wiem jak to zrobić:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...