Skocz do zawartości

WipEout: Pulse


LiShinron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Camping Race mam wszystkie goldy ale i tak jeszcze męcze Wipeouta bo nie wszystkie zdobyte na Hard... czekam jeszcze na jakies bonus packi ale narazie na www.wipeoutpulse.com nic niema... a na on-line za dużo idiotów co zakładają tournamenty a potem sami z nich uciekają. Myśle że z czasem zostaną tam tylko fani i wtedy będziem łupać! :lol:

Odnośnik do komentarza

z tymi toutnamentami to tez jest tak, ze jak sie podlaczy wiecej niz 5os to czasem nie da sie rozpoczac wyscigu... jest normalne odliczanie - zero i nic. potem zazwyczaj wszyscy uciekaja.

ja mam nadzieje, ze szybko powstanie jakis addon z poprawkami do multi... i niech w koncu ktos zmniejszy czas oczekiwania na powrot do lobby/nowy wyscig...

Odnośnik do komentarza

mnie to tez wkurzalo, zdecydowanie za dlugo sie czeka na powrot do menu, ludziom nie podobalo sie granie bez broni bo niby troche nudno i cicho, ale przynajmniej gra na skila, nikt ci rakiety w dupe nie wstrzeli przez co nie przegrasz. anyway odpuscilem sobie totalnie pulse az pojawi sie Icaras, wowczas znow zaczne grac wiedzac ze mam do dyspozycji najszybszy stateczek :twisted: nawet skina juz namalowalem :D usmiejecie sie jak obadacie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj skończyłem (jeśli można to tak nazwać) WipEout'a. Wszystkie eventy w goldzie na hard. Ogólnie najtrudniejsze z tego wszystkiego były single race, i turnamenty. Soundtrack, którym się posiłkowałem to: orginalny + Wip3out + Wipeout 2097. Szkoda tylko, że dodatki są płatne...

Odnośnik do komentarza

No dobra, to pograłem sobie w dodatek pierwszy troche - fajne rzeczy w sumie dodano, ale generalnie bezsensem jest płacenie 20 zł za nowy bolid i dwie nowe trasy, i mam nadzieje, ze w nastepnych przypadkach cena albo zniknie albo jeszcze spadnie. Małe info wrzuce moze w spoilera.

 

Bolid -

Mirage to bardzo ładny, zielonkawy, troche przypominajacy pojazdy z Zone bolidzik, wszystkie parametry ma na 8, wiec w sumie jest szybciutki, odpowiednio wytrzymały, odpowiednio zwrotny, czyli tzw. general purpose - a tutaj fotka: http://img161.imageshack.us/img161/3205/screenlg2.jpg .

 

 

Trasy -

Ogólnie całkiem przyjemne te dwie nowe trasy - Edgewinter jest bardzo łatwa, bardzo szybka, bardzo przyjemna, całkiem fajnie wyglądająca - przybrzeżne miasto podczas monsunowego deszczu, natomiast Vostok Reef to juz troszeczke trudniejsza, bardzo fajnie zaprojektowana trasa (całosc wyscigu w podwodnym oszklonym tunelu lub w podwodnej jaskini), ale w obu przypadkach, super zaje.bistych fajerwerków to nie ma

 

Odnośnik do komentarza

o lol, nie zauwazyłem ;D

 

Wlazłem teraz na eventy i cos mi nie przypasowało, bo zazwyczaj było 16 dostepnych chyba, a teraz widze 20 - z tym, że ostatnia czwórka, na tych nowych trasach, jest niejako "ukryta" (na rozpisce gridów pojawił sie narazie tylko jeden, 'niewidzialny' hex zatytułowany Mirage Grid (14 wyscigów w klasach venom-phantom, we wszystkich mozliwych trybach), pozostałe gridy są ukryte chyba narazie.

 

Nie powiem czy doszła nowa muzyka, bo nie znam az tak dobrze oryginalnego soundtracku to Pulse, słucham raczej zamienników.

 

Moze jednak warto wydać te dwie dyszki ;]

Odnośnik do komentarza

kupilem dzisiaj pack'a i w sumie juz wiem dokładnie jak to jest z tymi grid'ami w Race Campaign - z kazdym dodatkiem dostaje sie jeden nowy bolid, dwie trasy (plus ich wersje Zone) oraz jeden grid do Race campaign, nazywajacy sie tak jak dodatek (np Grid Mirage czy Grid Icaras), w kazdym z nich ok 13-14 wyscigów we wsztskich klasach, od venom po phantom.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...