Skocz do zawartości

WipEout: Pulse


LiShinron

Rekomendowane odpowiedzi

nie masz CFW ?
ogolnie to duzo ludzi nie ma CFW... "bo cfw to zlo i piractwo". z jednej strony jest w tym duzo prady, a z drugiej, brak cfw bardzo ogranicza mozliwosci konsoli...

 

swoja drogą Yano juz sie złamał? bo wypadlem z tematu xD

 

```````````````````

nWo - kiedy mozna spotkac Cie na serwerach wipeouta? jesli jeszcze...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W tym weekendzie chcialem pograc troche w "Łajpałta" przez online jednak jest to bardzo trudna sztuka ;o I dupa nie pogralem bo nie bylo zadnych ludzi chetnych ( wieczorem ) , moze jedna gra byla ( single race ) , to jakies kpiny? ;o

No ale udalo mi sie w koncu zagrac w niedziele o 23:30 ;P Ogolnie milutko sie gra tylko mam 2 zastrzezenia .

Pierwsze . O co chodzi z tymi punktami w rankingu ? Dlaczego grajac w turnieju i prowadzac 30 pkt nagle po nastepnej trasie dostaje -18 pkt i moj ranking spada ? O co cmon ? Widzialem ze tez tak u innych sie zdarzalo i odrazu wychodzili z gry ;O

I drugie . Czy ludzie w tej grze czituja ? Bo jezeli tak to sie spotkalem z cheaterem o nicku de_1337 . Koles byl niemozliwy . Gonilem go idealnie na prostej trasie , zadnej bandy nie dotknelem , wszystkie bonus speedy itepe a z kazdym okrazaniem koles odlatywal o 4 sekundy dalej ;o Latam stateczkiem co ma 9 speeda , on mial chyba piranie czyli 10 speeda ;d

Odnośnik do komentarza

tylko ICARASem mozesz odleciec pirahny wiec wielce mozliwe ze uczciwie ci ogral. jesli chetowal bo bardzo mozliwe ze uzywal turbo kodu, mozna to zrobic cheatdevice. a co do punktow w tournamets to tych bledow nie poprawili tak samo jak mozliwosc wchodzenia na serwer z wgranym cheatdevice.

 

mysle ze wlasnie dlatego mnie niespotkales na serwerze, wole czas oddac GTA VCS niz wku,rwiac sie.

Odnośnik do komentarza

Chcialem wykupic sobie na ps store , ktorys z dodatkow i teraz mam kilka pytan z tym :

 

1. Jezeli bede mial dodatek , ktorego nie beda posiadac inny czy beda mogli ludzie ze mna grac na nowej trasie badz ze mna w moim nowym stateczku? :}

2. Moge grac uzywajac 2 packa nie instalujac 1 ?

3. No i najwiekszy wstyd . Do wyboru w placeniu mam Vise badz MasterCarda . I nie mam pojecia co robie zle bo ciagle mowi mi ze mam zle cos wpisane ;x albo nie wiem co mam tam wpisac , w sumie nigdy jeszcze tego nie robilem ;d

Juz na poczatku mam problem bo w nazwisku mam "ół" i to teraz mam wpisac "ol" ? Bo polskich znakow w ogole nie przyjmuja .

Numer karty , no to lecim z 16 cyferkami .

Data uniewaznienia karty luzik , dalej

Card Security Code - i tu mam problem . Ktore to mam przepisac? Te 4 cyferki , ktore sa pod 16 cyfrowym kontem ? Na odwrocie mam tez jeszcze jakies najpierw 4 cyferki a potem nastepne 3 ;x

Hilfe !

Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem niestety, nie miałem okazji sprawdzić... Ze statkiem raczej nie bedzie problemu, jeśli chodzi zaś o trase to nie jestem pewien.

2. Raczej na 100% tak

3. Ja robiłem z Visą. Spróbuj bez polskich znaków, innego wyjscia w sumie nie masz ;p Masz wpisac te trzy ostatnie cyferki, które sa na odwrocie, to jest security code (przed nim masz ponownie wydrukowany numer karty)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Wipeout Pulse to drugi Wipeout z jakim miałem styczność.

 

Pierwszy był Wipeout Fusion na PS2 i niestety bardzo, ale to bardzo mnie zniesmaczył. W ogóle dziwna jakaś ta gra była, począwszy od menusów i grafiki po sam gameplay. Wipeouta na PSP ś... kupiłem za sprawą bardzo pozytywnych komentarzy na forum. No i co!?

 

O_O

Świetna gra! Poczucie prędkości, grafika przecudna, masa naprawdę ciekawych trybów, do tego idealnie nadaje się, by odpalić na 3 albo 30 minut, nie ma znaczenia. Dzięki pomysłom z gridem, jadę kolejne wyścigi jak porąbany, bo po prostu kocham wypełniać takie rzeczy złotkiem, świetnie to wygląda i daje mase satysfakcji. Dodać to tego świetny futurystyczny klimat, gdzie obok siebie jedzie 8 ślizgających się po powietrzu pojazdów, jakieś pętle grawitacyjne i inne bajery... ajjj, dobra gra.

 

Szkoda tylko, że jest tak mało tras i praktycznie rzecz biorąc ciągle jest wałkowane to samo... Oprócz tego gra nie ma w ogóle wad.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.