Skocz do zawartości

Klawiatura do PS3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No faktycznie są na allegro. Nie wiem jak ja szukałem wcześniej :rolleyes: Ale cena podobna co w media, + na allegro jeszcze wysyłka.

 

Raczej nie jest uciążliwe. Przecież można pewnie ją odczepić. No i jest bezprzewodowa!

 

A jak z nią jest? Ona czerpie energie z pada tzn. jak pad jest naładowany to ona też? Czy ma może swoją bateryjkę?

Odnośnik do komentarza

Ma swoja bateryjke, ktora trzyma bardzo dlugo.

Zupelnie nie przeszkadza w graniu. Pad nawet wydaje sie jeszcze bardziej poreczny nabierajac troche wagi. Najwiekszym problemem jest brak polskich znakow. Co wiecej przy pisaniu na tej klawiaturce nie dziala slownik - uwazam to za powazny blad.

 

Zaraz, zaraz panowie. Czy mój mały móżdżek dobrze rozumie? Tej klawiatury nie da się odczepić od pada?! :blink:

Odnośnik do komentarza

To ze cos da sie do pada przyczepic nie oznacza ze nie da sie odczepic :P.

 

Pytanie po co ciagle przyczepiac i odczepiac skoro taka klawiaturka to ma byc ulatwienie zycia?

Klawiaturka jest tak zrobiona, ze perfekcyjnie pasuje do pada i absolutnie nie przeszkadza w graniu. Ba! Mam wrazenie, ze pomaga nawet.

 

Mozna ja uzywac i bez pada - tyle ze w moim mniemaniu to bez sensu - to juz lepiej sobie kupic jakas klawiature bluetooth.

Odnośnik do komentarza

Co wiecej przy pisaniu na tej klawiaturce nie dziala slownik - uwazam to za powazny blad.

 

Zaraz, zaraz, czyli dobrze rozumiem że nie ma prawego alta ? Czy pod kombinacja prawy alt + literka nie wyskakuje polski znak ? Zawsze wydawało mi się że to nie od klawy a od oprogramowania zależy czy sa polskie znaki ? Może w opcjach konsoli nie masz ustawionej polskiej klawiatury ? 

Odnośnik do komentarza

Ale my mowimy o klawiaturce dolaczanej do pada. Wyobraz sobie ze klawisza z jablkiem badz znaczkiem microsoft tez nie ma :P

Ejjj, no ja wiem o jakiej klawierce mowa. Nie zwróciłem uwagi, że nie ma klawisza który by odpowiadał za modyfikację literek na różne, zależne od języka znaki. Brak takowego klawisza to duże niedopatrzenie projektanta. No i alt to nie jest jakiś kosmiczny przycisk, rozumiem ze capslock i shift jest ? jest ! Nie spodziewam się klawisza "windows" ale "alt" czy jakiś tam inny odpowiedzialny za zmianę "języczków) przy literkach to kurna powinien być i basta !

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sa klawisze modyfikujace. Natomiast nie ma znakow polskich,(ani zadnych innych nazwijmy to niestandardowych) bo nie zostalo to zaprogramowane ani przewidziane. Do tego slownik (taki odpowiednik T9) sie wylacza, gdy korzystamy z klawiaturki i to uwazam za najwieksza wade...

 

Kurcze, myslę, że spokojnie dało by to się obejść stosownym upgradem FW konsoli, w końcu programowa modyfikacja klawisze to chyba nic tródnego dla "speców" z sony hehe.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

wyrwałem w końcu klawe logitech cordless dzisiaj w poznaniu w panoramie byl taki kiosk z grami gość chciał 129 za prawie nową (widać mikroryski pod światło ale ogólnie zaje.bisty stan). Utargowalem na stowke i łyknąłem. Ponawiam pytanie, da sie jakoś przypisać funkcje z pada (przybliżanie strony www, czy PS Button)??? Gdyby nie to to byłby to idealny zakup !!!

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Sa klawisze modyfikujace. Natomiast nie ma znakow polskich,(ani zadnych innych nazwijmy to niestandardowych) bo nie zostalo to zaprogramowane ani przewidziane. Do tego slownik (taki odpowiednik T9) sie wylacza, gdy korzystamy z klawiaturki i to uwazam za najwieksza wade...

sluszna uwaga!

chcialbym sie dowiedziec, jak masz przypisane ustawienia[Wiadomosc,Palec, Buska], u mnie nie znacza nic :/

i jeszcze do czego sa przypisane L4-niebieskawy, oraz R4-czerwien ?

albo np. jesli przychodzi do ciebie wiadomosc i ty w tym momencie nadusisz szybko "Wiadomosc" to powinno do niej automatycznie przeniesc i otworzyc, czyz nie?

swietna sprawa z niej, ale jak narazie niewiele o niej wiem.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...