Skocz do zawartości

pih-kwiaty zła


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie po kilku dnaich sluchania plyta jest zaje.bista, na bank kupie oryginal, wiele kawalkow jest takich ze nie moge ich przestac sluchac, a pare mnie pozytywnie zaskoczylo. Pozytywnie zaskakuje Peji zwrotka i wers o panu Jedruli, jak bede mial chwile to opisze poszczegolne kawalki jak wrazenia. Ogolnie plyta jest dobra, i horrorcore jednak mnie nie smieszy jak Wujka ale napier.dala nozem po mordzie HRA HRA HRA

Odnośnik do komentarza
Jak ktoś chce to moge odsprzedać płyte za 3 dychy (do negocjacji).

 

Kto by to chcial za 2 dychy? Przesluchalem do konca, no ajm sory to jest zwyczajnie slabe jak cholera... Poza tym ku.r.w.a ja ogromnie przepraszam, ale

 

sfp02ib8.jpg

 

Napiszcie mi na PW kiedy mam sie skonczyc smiac. Koles ciska mocne teksty niby ale jak zobaczylem jak wyglada to mi na tani lans wyglada z cytatami ze sajta dla nekrofili i wielbicieli czarnych mszy zabijanie kotow inkluded. ;\

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

2razyjot z tego co piszesz nie znałeś wcześniej piha, a jeżeli ty oceniasz kogoś po wyglądzie to nawet nie ma sensu byś co kolwiek pisał bo co to za argument... po za tym z rapem piha nie jest tak że nie wyjmujesz o co mu chodzi po wersie u niego te pancze składają się w całość i należy dobrze przesłuchać cały kawałek i coś mówić na jego temat...

Edytowane przez kavol
Odnośnik do komentarza
JJ zraziło parę wersów, choć nie przypominam sobie, by PiH nawinął coś o gównie na fiucie.

 

Globus, cisniesz sie na jakas aluzje, ujadasz ale utemperuje twoje chore ambicje krotkim - daaaaj spokoj zioooom.

 

Swoje zdanie wyrazilem jasno - pih mi nie podchodzi, z ostatnich plytek made in poland el polako zwyczajnie ryje glowe. Kwestia gustu. Aha - nie oceniam po wygladzie, najpierw przesluchalem te jego kwiaty zla (Rosyjska ruletke to ja juz z kodexu znalem) i pozniej tak jakos jeszcze mnie dobil jego image. Elo!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

Bardzo dobra płyta. Zbrodnie z Namiętności przy pierwszym przesłuchiwaniu płyty musiałem przesłuchać z 5 razy, zanim poszedlem dalej. Dobry rap. Pierwszy dobry w tym roku.

 

 

Btw.

Przesluchalem do konca, no ajm sory to jest zwyczajnie slabe jak cholera... Poza tym ku.r.w.a ja ogromnie przepraszam, ale Koles ciska mocne teksty niby ale jak zobaczylem jak wyglada to mi na tani lans

 

ja sobie zapuszczam gooralesko i jest gitara

 

hmm.

 

1.jpg

 

Tani lans, mówisz?

Odnośnik do komentarza
Bardzo dobra płyta. Zbrodnie z Namiętności przy pierwszym przesłuchiwaniu płyty musiałem przesłuchać z 5 razy, zanim poszedlem dalej. Dobry rap. Pierwszy dobry w tym roku.

 

 

Btw.

Przesluchalem do konca, no ajm sory to jest zwyczajnie slabe jak cholera... Poza tym ku.r.w.a ja ogromnie przepraszam, ale Koles ciska mocne teksty niby ale jak zobaczylem jak wyglada to mi na tani lans

 

ja sobie zapuszczam gooralesko i jest gitara

 

hmm.

 

1.jpg

 

Tani lans, mówisz?

 

No ja pi.e.r.d.o.le; w wypadku goorala to jest komiczne i mnie akurat smieszy, wiadomo, ze to wszystko ma byc przerysowane i zakrecone tak jak wiekszosc jego tekstow czy panczy ale jak widze powaznego rapera o ktorym prawicie z takimi fotkami jak wyzej to ja przepraszam, czas chyba palic wroty z tego topicu. Nie podoba mi sie piha nowa plyta jako caloksztalt, pare kawalkow lepszych sie znajdzie; nie przecze ale generalnie ponizej oczekiwan IMO. Mam prawo do zdania swego a wam elo elo nic do tego, jo!

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

mnie osobiście wali co mówisz o jego muzyce bo to jest kwestia gustu i każdy ma swoje zdanie... tylko razi mnie takie gadanie że skoro na tym zdjęciu wygląda tak, czy tak to jest pozerem czy kim tam jeszcze. Ja nie przepadam za guralem ale nie mówię że jest ch**owym raperem bo musiałbym być debilem żeby tak mówić... ale to że się lansuje na pimpa z brudnego południa nie jest kreacją bo on taki jest i te imitacje złotych zębów laski itp to jest on a nie kreacja

Odnośnik do komentarza

Przesluchalem pare kawalkow, ale zaprzestalem, bo jak uslysze ta (pipi)e Mioda, czy jak mu tam to wywalam wszystko z dysku. Poza panem z dzamala, to tak srednio mi sie podoba, albo idziemy ostro w mrok, albo bierzemy tlustego tucznika spiewajacego o polismanach na chorki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
"nie musze miec niczego whoy, mam bunt i dosyc" - to mi sie najbardziej wbilo w czaszke. kowalek kozacki (co bylo a nie jest), a pierwsza zwrotka to zwrotka roku w polskim rapie moim zdaniem. szkoda, ze nie piha. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że BRD SRC wreszcie wyjdą w tym roku. Razem z Tetrisem byłbym to dobry atak czołówki polskiego podziemia na legal. Słyszałeś Zkiwboy'a "Obsku.rw King"? A sam kawałek to dobry powiem boom bap'u na tej jak by nie było newschoolowej pod względem produkcji albumie.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, że BRD SRC wreszcie wyjdą w tym roku. Razem z Tetrisem byłbym to dobry atak czołówki polskiego podziemia na legal. Słyszałeś Zkiwboy'a "Obsku.rw King"? A sam kawałek to dobry powiem boom bap'u na tej jak by nie było newschoolowej pod względem produkcji albumie.

 

 

 

Jak co to nowy bootleg krązy po sieci. To nic innego niz zbiór kawałków, ale fajnie zassac se wszystko w jednej paczce

 

 

żeby nie bylo OT-

 

Kwiaty Zła na prawde przekozackie, w dniu premiery dostalem orygniała i.... ciesze się;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...