Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, nie wiem czy dobre miejsce, ale nowy temat to na pewno nie najlepszy pomysł. Niedługo będę potrzebował netbooka z internetem. Czy ktoś z was brał coś od naszych operatorów? Przeglądałem oferty i wydaje mi się najkorzystniej w Play, mają duże ilości danych w pakietach i Toshibę NB 520 w komplecie. Możecie coś powiedzieć o tym netbooku? Nie potrzebuje filmów w HD byle sprawnie obsługiwał strony internetowe, worda i excla. Ew. czy poszło by mi Diablo 2 na takim sprzęcie(raczej z ciekawości pytam niż z potrzeby i nie jest to rzecz która by zaważała na decyzji)? Może coś ominąłem i gdzie indziej są lepsze oferty? Będę wdzięczny za opinie.

Odnośnik do komentarza

mam od jakiegoś czasu 711 i jestem całkowicie zadowolony. polecam ten temat http://www.nhl.pl/in...showtopic=39727 (80stron o tym lapku).

 

Niestety 711 znacznie przekracza moj budzet. Jestem praktycznie przekonany do 511, albo doAsusa K53SV, ewentualnie HP Pavilion dv6-6030ew. Jednak caly czas nie wiem czy jest sens doplacania do i5.

Odnośnik do komentarza

w tych parametrach polecam samsunga rf711 (lub rf511). szumu zero, grzanie tylko przy max obciążeniu w czasie grania, ale też nie przesadnie.

2 miechy temu kupiłem samsunga rc710 (17cali) i również polecam laptopy samusnga. Przed kupnem sprawdzałem jeszcze asusy, acery, hp i sony vaio, laptopy samusnga najlepiej wypadły.

 

nie grzeje się, nie słychać ani pracy wentylatora ani dysku, wygodna klawiatura, obudowa nie zostawia śladów, kilka innych przydatnych rzeczy, z gier tylko starcrafta 2 sprawdzałem i spokojnie na wysokich ustawieniach można grać.

 

Co ciekawe bardzo dobra jakość dźwięku jak na głośniczki w laptopie, w innych to brzmiało jak puszczenie mp3 na komie.

Odnośnik do komentarza
Niestety 711 znacznie przekracza moj budzet. Jestem praktycznie przekonany do 511, albo doAsusa K53SV, ewentualnie HP Pavilion dv6-6030ew. Jednak caly czas nie wiem czy jest sens doplacania do i5.

 

711 to to prawie to samo co 511 tylko większa matryca. co do procków to tak jak ktoś pisał wyżej - zależy jaki model i3 czy i5.

wydajność masz dokładnie rozpisaną tutaj - http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-procesory-rozpiska-osiagow.4344.0.html

Odnośnik do komentarza

ja sie sklaniam do

 

 

a)

 

http://allegro.pl/ac...1788037825.html

 

matowa matryca!! 8gb ramu. dobry do pracy przy PS i illustratorze ?

 

b)

 

http://allegro.pl/ok...1782336536.html

 

ładniejszy, tanszy..

 

 

opinie?

e no tylko to dual , a nie i3 czy i5 :(

 

budżet do 1800-1900

 

 

-

>

 

przeznaczenie:

 

przyszlosciowy zakup, gdyz chcialbym meic ten laptop do pracy z programami graficznymi (niekoniecznie 3d) , z grania raczej wyroslem (nudza mnie gry po 30 min) , musi byc wygodny w uzytkowaniu. Nie wiem co wplywa na szybkosc pracy.. czy ram, czy procesor ?

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

 

Właśnie pytałem o niego, jutro chyba będe go już miał więc może coś napiszę za kilka dni.

 

 

Ano, z testów znacznie słabsza niż 9600M GT z którą mam do czynienia, więc raczej na tym nie pograsz w nowsze gierki.

 

Jedyne w co mam zamiar grąc na laptopie to minecraft i jakiś tetris, pytałem raczej z ciekawości.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

ładniejszy

Je.błem :teehee:

 

przyszlosciowy zakup, gdyz chcialbym meic ten laptop do pracy z programami graficznymi (niekoniecznie 3d) , z grania raczej wyroslem (nudza mnie gry po 30 min) , musi byc wygodny w uzytkowaniu. Nie wiem co wplywa na szybkosc pracy.. czy ram, czy procesor ?

Bardziej procesor, ale do grafiki to RAMu też się wiele przyda.

Dziwi mnie tylko zakup laptopa, i to jeszcze taniego, do grafiki. Raz, bedzie to stosunkowo słabe do wymiatania w PSie czy innym kombajnie, a dwa, prawdopodobnie matryca będzie tak gówniana, ze i tak się nie będzie nadawała do poważnej roboty, chyba że rysujesz w CADzie ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...