Jump to content

Ukukuki

Użytkownicy
 • Content Count

  4742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Ukukuki last won the day on May 7

Ukukuki had the most liked content!

Community Reputation

2545 Diamentowy Pies

About Ukukuki

 • Birthday 02/05/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Rzeszów
 • GamerTag:
  Ukukuki_PL
 • PSN ID:
  Ukukuki
 • Steam ID:
  Ukukuki

Recent Profile Visitors

7845 profile views
 1. Ja ostatnio częściej używam Lite niż zwykłego. Jest zwyczajnie wygodniejszy w trybie przenośnym więc również polecam.
 2. Ostatni akapit w sumie nadaje sens dodaniu filmów do plusa xd
 3. O to sporo więcej niż BD więc miało by to sens. Tylko producentom konsol kompletnie nie opłaca się iść w stronę fizycznych nośników. Więc wątpię ,że dostaniemy nowy nośnik przy okazji PS6 i skończy się pewnie tylko na cyfrowej dystrybucji.
 4. Nie miałem nigdy szkieł. Raz mi wychodziło 0 a raz -0.25 a teraz mam wrażenie ,że jest gorzej. Okulista twierdzi ,że nie mam więcej niż -0.25 i odradza okulary.
 5. Ten format nie wiem czy już nie funkcjonuje. Tylko te optyczne dyski były projektowane pod archiwa. Trochę mniejsza pojemność niż ten format taśmowy oraz szybszy czas dostępu. Przy taśmowym 6TB kosztuje cię jakieś 130 zł. Optyczne maja stosunkowo niskie prędkości odczytu wiec bez nowego formatu typowo pod te zastosowania nie będzie 8k na płytach.
 6. Film 8k nie zmieści się na BR a chętnych do rozwijania nośników optycznych nie ma. Sony już nie jest na rękę pchanie się w nośniki na gierki, cyfrowa dystrybucja z racji braku drugiego obiegu jest bardziej dochodowa. Teoretycznie dysku BD z trzema warstwami pomieści ok 100GB jednak sama prędkość oczytu jest zbyt niska aby odtwarzać w czasie rzeczywistym film 8K. Chyba, że już ogarnęli odpowiednie kodeki, jednak w dyski optyczne bawią się obecnie osoby zbierające filmy lub oczekujące lepszej jakości niż strumieniowanie. Więc pogarszanie jakości aby upchać film na silę w 8k i odtworzyć to odpowi
 7. Kurde mam to samo tylko okulista twierdzi inaczej xd Muszę przejść się do innego bo serio czuję ,że mój wzrok nie jest tak ostry jak kiedyś.
 8. Z małych głośników słyszałem ,że dobrą opinię mają Creative T20.
 9. Ja mam Edifier R1280T, średnia półka ale grają bardzo fajnie.
 10. Ukukuki

  The Last of Us Part II

  Również jestem tego samego zdania. Będzie F2P z masą dodatkowej zawartości do kupienia w postaci skórek. Monetyzacja polegająca tylko na aspekcie wizualnym kompletnie mi nie przeszkadza. Więcej moim zdaniem to super pomysł żeby twórcy jeszcze sobie coś dorobili. Jednak jeśli jest możliwość kupna rzeczy które zwiększają twoją przewagę nad przeciwnikiem to jest rak branży.
 11. brzmi zachęcająco, 7 mnie wymęczyła trochę zanim się przyzwyczaiłem. A przeciwnik którego nie da się zabić to była nowość dla mnie.
 12. Ukukuki

  The Last of Us Part II

  Mnie dużo bardziej się podobało niż jedynka. Wszystko jest zdecydowanie bardziej dopracowane i ciekawsze. Jednak nie widzę sensu przechodzić drugi raz. Może za parę lat jak zapomnę część fabuły. Gra ma świetnie wyreżyserowane scenki, które zostają w pamięci do tego to wszystko jest również dopracowane od strony dźwiękowej. To w tej gierce zrobiło na mnie największe wrażenie. Pod tym kontem to studio jest bezkonkurencyjne. Brakuje mi trochę takich gierek na rynku jednak budżet też pewnie był ogromny. Większe wrażenie w tej generacji zrobił na mnie tylko RDR2. Jeszcze, jeśli się uwzględni ,że to
 13. Mam to samo zdanie, żadne studio nie skorzystało na kupieniu przez EA. Rajd w Argentynie jestem słaby w takie gierki więc mocny stres z tymi kamieniami przy drodze.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.