Jump to content

Ukukuki

Użytkownicy
 • Content Count

  2852
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Ukukuki last won the day on January 25

Ukukuki had the most liked content!

Community Reputation

1619 Nie-random

About Ukukuki

 • Birthday 02/05/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Rzeszów
 • GamerTag:
  Ukukuki_PL
 • PSN ID:
  Ukukuki
 • Steam ID:
  Ukukuki

Recent Profile Visitors

5148 profile views
 1. Boli ewidentnie typa zainteresowanie tą grą.
 2. Mario i Zelda miały więcej czasu bo gdyby Wii U odniosło sukces to by się ukazały na tej platformie a nie były przeciągnięte na Switcha.
 3. Mario to w czym było rewolucyjne?
 4. Fajnie jakby była już możliwość kupowania gier z poprzednich platform. Strasznie mnie denerwuje podejście Nintendo do tego tematu w tej generacji tak samo stanie w miejscu z funkcjonalnością oprogramowania. Zamiast rozwijać swój OS to z następną konsolą znowu będzie zero powiązania z poprzednikiem i kupuj te wszystkie indyki od nowa.
 5. Ja liczę na odświeżenie formuły Metroida. Z Zeldą wyszło im genialnie a w mojej ocenie Metroid ma jeszcze większy potencjał.
 6. Ukukuki

  Mortal Shell

  W DS ma się wybór czy się gra czołgiem, czarami, fikołkami czy kaleczy walkę dystansową i to jest piękne w tej gierce
 7. Oj tam Nintendo po Wii U ma jednak świadomość ,że ich logo nie znaczy aż tyle ile myśleli. Teraz będą się przykładać bo mają już tylko jedną konsolę.
 8. Wątpię żeby prawa do gier z LEGO przechodziły, to nie ich marka. Bardziej ciekawi mnie co z MK bo to jednak duża marka z historią.
 9. Ukukuki

  Gears 5

  Zgodzę się jeśli oceniać tylko za singla, na multi nie mam ochoty ani czasu. Za to Gears Tactics ma spory potencjał i wyszło im całkiem nieźle. Jedynie te obowiązkowe misje poboczne psują obraz.
 10. Ukukuki

  Gears 5

  Dobra skończyłem w bólach ale to głównie przez tragiczny akt 2 i 3. Gdyby cała gra była taka jak pierwszy akt albo 4 było by bardzo dobrze. Ostatni akt bardzo dobry ale kurde krótki. Ile on trwa, 2h? Robić z korytarzowego akcyjniaka otwarte mapy po których poruszamy się sankami, no trochę nie mają pomysłu na tą serię. Jeszcze te otwarte mapy niedopracowane i puste. Oby Halo tak nie zepsuli. Czekam teraz na 6 i zobaczymy co tam wymyślą. Seria trochę stoi w miejscu.
 11. Ja się zgodzę z tym Fable i takie same odczucia mam co do Perfect Dark. Niech tworzą nowe marki a nie narzucają sobie pewne ograniczenia w postaci starych tytułów które pamięta garstka do tego część osób niezbyt dobrze. Skostniałe pod wieloma względami Sony inwestuje jak szalone w nowe marki AAA, niech biorą z nich przykład.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.