Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie Panowie zabieram się do bardziej kreatywnych rozmów np.

 

22:55:20 Cambion

(pipi) nie możesz wiedzieć bo ja chodziłem do innego przedszkola

22:55:32 Cambion

ta odemnie nazywała się magda

na bank

22:55:52 Cambion

i za murkiem zbierała chłopaków i pizde pokazywała

22:56:10 Cambion

to są szmaty dopiero

 

Publikowanie treści bez zgody autora jest nielegalne. :wkurzony: Nie wiem jak to sie ma do tego topiku, ale co prawda to prawda... :spox:

Odnośnik do komentarza

o q,rwa bo p,ierdolne człowieku wyśmiej kolegę tak jak chłopaki ci wcześniej radzili a później poproś go żeby on ciebie wyśmiał

i więcej postuj na żal.pl (hehehehee)

 

A teraz posłuchaj

wyobraź sobie że grasz finał w korei grasz o ileś tam tysięcy i masz finałową rundę wybiłeś kolesia i masz prawdopodobnie zamiar zadać mu jugla wolisz zrobić np kazem ewgf(broń boshe drugi bo wstyd) puncha i na koniec d/f 4,4 czy zadać jak największe obrażenia i zabić.

Oczewiście stylowa gra jest fajna al można zakozaczyć innym sposobem niż juglem nie-monotonnym

a wogle jak byś był troche mądrzejszy to zauważył byś że wszyscy sobie z ciebie kpią tu , więc wstydź się

 

I niech moc będzie z tobą

 

Zawsze

 

Wstyd już na starcie!!!

Edytowane przez alik
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

z racji tego iz wrocilem do sticka i manual mi powoli powraca podziele sie moimi ostatnimi odkryciami (bycmoze juz bylo, ale nie interesuje mnie to :P ), prawie wszystko w Fenga:

 

ewgf, 3,1,4, ewgf, ewgf

 

ewgf, ewgf, 1,2, ewgf, ewgf

 

ewgf, ewgf, ewgf, 1, cd+4,1 (w Mardona)

 

ewgf, ewgf, 3,1, ewgf, ewgf (w Mardona)

 

ewgf, 1, ewgf, 1, ewgf, ewgf

 

 

 

:ninja:

Odnośnik do komentarza
ewgf, 3,1,4, ewgf, ewgf

 

ewgf, ewgf, 1,2, ewgf, ewgf

 

ewgf, ewgf, ewgf, 1, cd+4,1 (w Mardona)

 

ewgf, ewgf, 3,1, ewgf, ewgf (w Mardona)

 

ewgf, 1, ewgf, 1, ewgf, ewgf

 

Cienias jesteś, Cambion Wangiem wsadza d+1+2, uf,n,4, b+2,1, b+2,1, f+1+2 ze skutecznością 60% i po b+2,1 udaje mu się wsadzić 1,4 tak na 50% więc skillem się tu nie popisałeś :P Ogólnie to bym Cie wyśmiał gdybyś mi zrobił w walce takie jugge jak napisałeś, ja takie robię jedną ręką wydłubując gluty z nocha :P

Odnośnik do komentarza
Cienias jesteś, Cambion Wangiem wsadza d+1+2, uf,n,4, b+2,1, b+2,1, f+1+2 ze skutecznością 60% i po b+2,1 udaje mu się wsadzić 1,4 tak na 50% więc skillem się tu nie popisałeś :P Ogólnie to bym Cie wyśmiał gdybyś mi zrobił w walce takie jugge jak napisałeś, ja takie robię jedną ręką wydłubując gluty z nocha :P

 

(law) ws+2, f+4,u+3, f,f+4 :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...