Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tylko kto w T5 używał tego stringa? Żaden NC (nawet NCc), a kara po ostatnim hicie dosyć spora. Wg mnie żadna strata, teraz b+2,2(~b) jest bardziej grywalne, można co jakiś czas pobawić się w zgadywankę b+2,2<1+2 + setupy (maksymalnie opóźnione) lub b+2,2~b,SDW f+1 + setupy :P więcej mi się pisać nie chce, bo i tak w tą grę nie umiem grać :P

Edytowane przez Peter.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stracił to combo, bo w DR dali możliwość szybkiego backrolla po tego typu zagraniu. Tak samo Feng stracił gwarant po CH b+1 a Bryan po f,f+2 (tutaj sytuacja była trochę bardziej skomplikowana, bo rodzaj gwarantowanego ciosu zależał od tego, czy przeciwnik zrobił sprężynkę).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Taka moja uwaga odnośnie b+4,4 w jugglach. Najlatwiej wchodzi w juggle'u po parach, po parze d/f+2, 2, 1, SSL+1, f,f+3, b+4,4 i setupy. Warto tez przy d/f+3 na CH zrobic juggle CH d/f+3, f,f+3 , 1, f,f+3 b+4,4 sam juggle zabiera bodajze 67 dmg ale jestemy w BT i jak wiadomo ladujemy setup wiec jak dobrze pojdzie juggle zabiera ponad 90 dmg a tutaj b+4,4 tez banalnie wchodzi.

Odnośnik do komentarza

a co trudnego jest w b+4,4? Po prawie każdej wybitce (ws1,4~3,ch ws2, df+4 na croucha, ff,n+3) siedzi przecież ff+3,1,1,ff+3,b+4,4 (ja wolałem jednak b+4,b+4, bo pewniej siedzi i chyba więcej bierze, a oki jest praktycznie takie same).

 

Po df+2 robiłem zawsze (chociaż nie zawsze wychodziło, ale i tak jak się zepsuje juggla to jest jakiś pressing, a nawet czasami to na dobre wychodzi :P) BT 1,ssl1,ff+3,1,ff+3,f+3 (chyba najmocniejszy standard po tym juggle starterze, czasami nie siadało mi drugie kolano i wychodziło f+3, ale i tak to nie jest najgorsze rozwiązanie, ktoś zrobi backrolla przez nieuwagę i leci znowu w powietrze). Po ch df+3 (w T5 było banalne, w dr trochę trudniejsze) ff+3,ff+3,1,ff+3,b+4,b+4 (nie pamiętam czy b+4,b+4 na 100% siedzi, możliwe że nie i trzeba kończyć 2,4)

 

PS. "parry" nie odmienia się przez przypadki, to nie polskie słowo :) ("o kim, o czym" -> o parry)

Odnośnik do komentarza
Po ch df+3 (w T5 było banalne, w dr trochę trudniejsze) ff+3,ff+3,1,ff+3,b+4,b+4 (nie pamiętam czy b+4,b+4 na 100% siedzi, możliwe że nie i trzeba kończyć 2,4)

 

A nie ch df+3,ff+3,ff+3,1,ff+3,1,f+2 chyba za 75-80 nie pamiętam dokładnie.

 

 

Na Marduczka ch df+3,ff+3,ff+3,1,ff+3,1,ff+3,db+3

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Peter taka tylko mała dygresja. W jezyku polskim jest słowo "parować" np cios. Chociaz przy odmianie predzej by bylo po sparowaniu ciosu:D A z tym b+4,b+4 chodzilo mi o to ze jest troche randomowe, nie zawsze wchodzi i dlatego napisalem kiedy najlatwiej wrzucic. Czasami jednak wole zrobic juggle na gwarancie niz ryzykowac lepszy i wiecej stracic :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...