Skocz do zawartości

Timeshift


LEMON-CHORZOW

Rekomendowane odpowiedzi

czesc , mialem okazje pograc w ta gre ,polowalem na niom 1 miesiac zeby ja wymienic na gieldzie , wreszcie mi sie udalo , a wiec gra na dobre 9/10 , dobra grywalnosc dobra grafika czas gry na elite okolo 14 godzin ,wspaniala zabawa czasem . gram wylacznie w FPSY i ten tytul jest bardzo dobry ,takie tytuly jak clive barkers jericho . sector area 51 ten tytul miazdzy . tom gre umiescilbym w jednym szeregu z halo 3 , call of dyty 4 .polecam czesc

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem jak jest z językiem ale odradzam bo jest krwawa (i to mocno,walniesz z kuszy wybuchowej to członki lataja na wszystkie strony,krew sika jak z prosiaka)znając rygory niemców to tego nie ma u nich.

Odnośnik do komentarza
mam pytanko. zastanawiam sie nad kupnem niemieckiej wersji i wie moze czy mozliwe jest zmiana jezyka? i jeszcze czy niemiecka wersja nie bedzie okrojona wzgledem innych?

 

Mam wersję 3xA i języka nie da się zmienić. Raczej będzie okrojona ponieważ są tam sytuacja jak opisał kolega wyżej.

 

Gierka jest naprawdę fajna i wciągająca + łatwe achiwy.... :]

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

pogralem chwile w TS'a wczoraj bo uznalem, ze juz za dlugo u mnie w pokoju lezal nieotwarty i pierwsze wrazenia oczywiscie negatywne gdyz dotyczyly archaicznej grafiki. Troche lepiej od Half-Life 2 i tyle... Potem jednak doszly patenty z zabawa czasem i zaczelo sie robic miodnie. Za daleko jednak nigdzie nie zaszedlem, wiec nie moge nic ocenic. Na pewno wkurzaja dlugie loadingi po smierci, bo jednak mimo iz hard nie jest jakis super hard, to o smierc latwo. Dzis moze powalcze dluzej to sie cos wiecej wypowiem.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dobry shooter a nie zaden sredniak. Co prawda dawniej mial wyjsc na X1 ale to nie wazne juz :). Graficznie jest tak sobie - mozna powiedziec w sam raz - nie jest to super poziom grafizczny. Najwazniejsze ze gra chodzi caly czas plynniutko, nie to co gry na silniku UE3 jak BIA, Blacksite czy GOW gdzie co jakis czas drop. Gameplay przyjemny, zabawa z czasem rowniez. Gra jest dosc latwa nawet gdy gramy na Elite - szkoda. Ciekawym patentem w grze z kontrola czasu jest to ze mamy specialne granaty na multi ktore odpowiadaja za spowolnienie czy zatrzymanie - nie zas jak w FEARze - slow mo dziala na wszystkich. Szkoda ze nikt juz na multi nie gra. Kawal dobrej gierki - nie jest to jakis super poziom graficzy ale najwazniejsza czesc gry czyli gameplay jest b. dobry - nie czuc nudy, czy "kolejny shooterek". W dodatku jest tania i jesli szukasz gierki do 60zl to trafiles w sam raz

 

Mocne 8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...