Skocz do zawartości

Call of Duty 4


rinzen

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką mieliście strategię przetrwania przy ferris wheel? Pytam, bo na weteranie wytrzymuję do 3000m i padam a próbowałem już prawie wszystkiego łącznie z polem minowym, rozkłądaniem claymore pod autami i przy punktach desantowych a nawet czajenie się w jednym z koszy koła i nic.

 

edit:

na normalnym stopniu trudności wszystko idzie bez zająknięcia ale na wyższym i weteranie już nie jest tak łatwo a pomysły na kampienie/ucieczkę mi się pokończyły

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@greah

Musisz mieć po prostu farta ogólnie. Dobrze jest porozkładać claymory w punktach, gdzie oni najbardziej przebiegają i to już dość daleko. Na początku kampa z jak najwyższego punktu, jak najwięcej szybkich headów i stać tam tyle, ile można, a potem pójście na żywioł, co w moim przypadku jest dopiero koło 2500m (tak na oko, nie wiem ile dokładnie, nie patrzyłem nigdy). Kitranie, trochę granatów i refleks. Wiem, że nie jest to wybitny sposób, ale ja to tak właśnie przeszedłem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Źródło www.cod4.pl

 

Miło mi powiadomić, że dziś pojawił się patch 1.5 do Call of Duty 4.

 

Zmiany, które wnosi patch:

 

- Naprawiono przeglądarkę, która nie pokazywała wszystkich serwerów.

- Podpowiedź âHold [ ] to steadyâ podczas używania karabinu snajperskiego pojawi się tylko gdy będziesz używać tej opcji.

- Naprawiono błąd âgra nie rozpoznaje plików IWDâ jeżeli są widoczne w komendzie fs_basepath ale nie ma ich w folderze âMainâ

- Stworzono skrypt do modów, dzięki któremu można zmienić statystyki

- Pozwolono używać developer_script dla modów multiplayerâa

- Naprawiono błędy w rotacji nowych map

- Poprawiano łączność do serwerów z modami.

- Naprawiono mini-mapę, która nie działała na nowych mapach

- Naprawiono błąd, który powodował problemy ze ściąganiem plików bezpośredni z HTTP

- W programie Mod Tools jest więcej języków do wybrania

 

A od siebie dodam że prawdopodobnie na patchu 1.5 już nie pogramy na winter_crash.

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
:slinotok: carentan w czwórce :slinotok:

kiedy?

 

Mapa będzie się zwać chinatown, no i będzie stylizowana na chińską dzielnice, ale to będzie przemodelowane carentan jak mówili twórcy.

 

Chinatown
A modern revision of the classic Call of Duty "Carentan" map, "Chinatown" takes players to the foggy downtown district of a Chinatown. A night time setting, the cityscape is well lit by the full moon and the glow of brightly colored lanterns and neon lights from local businesses. This district offers a variety of open-street and interior settings, perfect for fire fights throughout the connected roads, courtyards, antique shops and markets within it. Great for all game types and players.

 

A oto obrazek z tejże właśnie mapy.

chinatown1.jpg

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Źródło cod4.pl

 

Mamy świetne informacje. Jak donosi fourzerotwo Map Pack sponsorowany przez NVIDIA będzie dostępny na świecie 5 czerwca. UWAGA! Map Pack dotyczy wersji PC. Będzie on do pobrania za darmo.
"

Variety Map Pack" zawierał będzie 4 nowe mapy:
-Broadcast
-Chonatown
-Killhouse
-Creek

Gracze otrzymają również nowy patch 1.6 dla wersji na PC, w którym dodana zostanie obsługa nowych map, naprawione zostanie "wysypywanie się" serwerów i kilka innych błędów gry. Dokładna lista zostanie opublikowana niedługo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jakby się komuś chciało pograć przez hamachi:

 

Nazwa sieci: ciddey_cod4

Hasło: welcome_into

Patch: 1.7

Gracze: 4-16

Tryby: Zazwyczaj Team Deathmatch, ale generalnie wszystkie

Mapy: Zależne od ilości graczy

Godziny: pon-pt - 17-21, weekend - różnie

 

Zainteresowani walić w podanych wyżej godzinach do kogoś na hamachi ;]

Odnośnik do komentarza

no, zaje.bista gierka. krótka i bardzo intensywna.

szkoda, że współtowarzysze broni to ślepi idioci, którzy pozwalają by przeciwnik podszedł na odległość dwóch metrów i wpakować serię w plecy ;[

przeszedłem dwukrotnie, przed chwilą skończy veteran. no i zaje.bisty onlajn z patentem na xp. ciekawe mapy i tryby, podoba mnie sie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...