Skocz do zawartości

Call of Duty 4


rinzen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niechce mi sie kolejny raz nabijac 55lv, za to siedzie na konsoli glownie a nie PC - niepodoba mi sie zabawa ze 100 roznymi konfiguracjami... by uzyskac pare fpsow wiecej czy sledzic tweaki do crysisa by gra chodzila plynnie i dobrze wygladala. Thx za pomoc Legion widze ze moj COD4 na PC odrazu przyspieszyl

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z CoD4 w trybie Single Player. Gra jest oryginalna, pożyczona od koleżanki. Domyślnie chciałem pośmigać w multi więc siedziałem głównie w tym trybie na oryginalnym CD-Keyu. Doskwierał mi popularny błąd iw3mp.exe ale po zaaplikowaniu najnowszego patcha zniknął. Gorzej natomiast z Single. Grę instalowałem dwa razy, próbowałem odpalać zarówno z oryginalną płytką w napędzie jak i z crackiem i zawsze problem jest ten sam - wywala mi error i program przestaje odpowiadać w momencie gdy przechodzę tutorial i zaczyna się ładować pierwsza normalna misja. Any solutions?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jakby się komuś chciało pograć przez hamachi:

 

Nazwa sieci: ciddey_cod4

Hasło: welcome_into

Patch: 1.7

Gracze: 4-16

Tryby: Zazwyczaj Team Deathmatch, ale generalnie wszystkie

Mapy: Zależne od ilości graczy

Godziny: pon-pt - 17-21, weekend - różnie

 

Zainteresowani walić w podanych wyżej godzinach do kogoś na hamachi ;]

 

 

Hmh po połaczeniu sie na hamaku do sieci, włączeniu CoD'a - gra nie widzi mi serwera na Localu (bo tak powinna aye ?). Patch 1.7 wszystko smiga jak nalezy.

Chciałem pograc z jakimis polakamim bo na Masiifie to niespecjalnie ich duzo (hi Coati & Bartezoo ;)

Odnośnik do komentarza
Hmh po połaczeniu sie na hamaku do sieci, włączeniu CoD'a - gra nie widzi mi serwera na Localu (bo tak powinna aye ?). Patch 1.7 wszystko smiga jak nalezy.

 

Niekoniecznie, czasem nie wyświetla się w localu, wtedy wystarczy wpisać w konsolę /connect i ipka tego co stawia wewnątrz sieci i powinno być gutes lajtes.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...