Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry news ze stronka sie pojawila :D

 

Brakuje mi wielu informacji z soc, np jak odblokowac fatalisa hr9, bo wlasnie jestem nad morzem i slaba pogoda wiec meczylem treningi XD mam wszystkie battle, polowie specjal i kilka g-rank, dzis wracam wiec moze w pociagu pocisne XD

 

 

 

 

 

 

 

edit:

 

haha udalo mi sie zrobic wszystkie treningi battle i special, mam sword saint piercing w koncu ;d

zostaly g-rankowe (wszystkie nowe potwory) , bedzie ciezko ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
co jest za wszystkie g treningi?

za battle - barrage piercing (hełm ze skillem load up) , i chyba czarny fatalis

za special - sword sain piercing (hełm z ESP) i ewentualnie czarny fata (nie wiem w koncu kiedy sie odblokowal;p)

 

za g rankowe - hełm ze skillem zwiekszajacym szczescie (nagrody) i g rankowy fatalis

 

co do fatalisow trzeba spelnic tez kilka innych rzeczy

 

 

Jaki jest sens grania w MH bez podłączania PSP do sieci?

sens mniejszy i jest bardziej hardkorowo ale nawet bez multi mozna sie swietnie bawic przez setki godzin :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kazdą ;p ale nei jest to takie trudne

 

ja dopiero po 350 godiznach gry na psp zebralem sie w sobie zeby zrobic wszystkei trening i sie okazalo ze tak naprawde sa dosyc łatwe :D przynajmniej wiekszosc ;p tylko kilka musialem powtarzac ze 4-5 razy zeby sie udaly a tak to za 1-3 razem, chcoiaz jednak trzeba miec troszke wprawy ;p

 

gozej z g-rankowymi ale na szczescie wystarczy zrobic po jednym zeby odblokowac fatalisa ;p

 

problem w tym ze zeby odblokowac białego trzeba zrobic 6 najgorszych questów w grze w stylu - w jednym quescie zabic czarnego graviosa, czarnego diablosa i naruge, albo w jednym Q 4 potwory itp ... w(pipi)iajace :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

siema. mam do was prosbe. mogli byscie podac stronke na ktorej byłby jakby poradnik do monsters huntera 2. albo jakis na forum. bo chciałbym zaczac w to grac a widze po postach ze to bardzo rozbudowana gra jest i nie rozumiem zbytnio waszego slangu i nie mam jak gdyby podstaw wiedzy na temat gry ;P z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
siema. mam do was prosbe. mogli byscie podac stronke na ktorej byłby jakby poradnik do monsters huntera 2. albo jakis na forum. bo chciałbym zaczac w to grac a widze po postach ze to bardzo rozbudowana gra jest i nie rozumiem zbytnio waszego slangu i nie mam jak gdyby podstaw wiedzy na temat gry ;P z góry dzieki za odp.

 

Bardzo proszę, tutaj masz poradnik Blaze'a, proboszcza(userzy forum PSPoland) i częściowo mojego: http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=37&t=20464 ;).

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
niezly poradnik, pomijam to ze pewnie dla mnie malo przydatny ale komus sie neizle chcialo narobic xD

 

jutro poczytam wiecej bo musze spadac ;p

 

Tobie się na pewno nie przyda, to jest głównie dla takich osób jak pele15 czyli totalne podstawy. Z Blaze'em mamy ambitne plany opisać jeszcze questy w Guild Hall(ale raczej tylko te które są potrzebne do odblokowania następnych HR) ale kiedy zaczniemy to pisać i czy to wogóle wejdzie w życie to ci nie umiem odpowiedzieć :P. Narobić? No ja opisywałem questy 4 gwiazdkowe tylko, trochę pracy było ale nie licząc tych dni w których leniuchowałem(czyt. miałem coś innego do roboty) to tak z kilka dni zeszło ;)(oczywiście nie mówię tutaj o non stop pisaniu ^^)

Właściwie to nie wiem czemu wcześniej nie powiedziałem o tym poradniku :P.

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
niestety tak ;/

 

od dawna sie przymierzam do kupna jakiegos urzadzenia wifi ale jakos nie wiem czmweu nie kupuje ;p boje sie ze zabardzo sie wciagne ;p

 

Ja mam o tyle dobrze że mam trzech kumpli z którymi mogę czasami pograć.

Wczoraj z jednym ubiłem Akantora na mojej drugiej postaci (hr 6).

W mojej pierwszej postaci (hr 9) szykuje sie już na Ukamu (biały Akantor).

Odnośnik do komentarza

Pograłem 3 godziny, porobiłem jakieś treningi dotyczące mechaniki gry, po jednym każdą bronią, zrobiłem 5 questów 1* i tak się teraz zastanawiam czy jest sens to granie w MH kontynuować. Jeśli są tylko 4 rodzaje questów, a ja już po tak krótkim czasie tutaj nudę widzę... Nie ma doświadczenia z zabijane przeciwników, to się slalomem pomiędzy wszystkimi przechodzi, połowa broni jest idiotyczna, i jakieś tam pierdółki rodem z Harvest Moona jak uprawianie roślinek, łapanie robaczków. Nie dla mnie to raczej.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Myślisz, że to co najlepsze w Monster Hunterze dostaniesz od razu? Ja do MH miałem 2 podejścia, pierwsze przemęczyłem przez 10h i odłożyłem na półkę z napisem "Fail". Potem coś mnie ruszyło i znów odpaliłem, a kolejny tytuł na PSP uruchomiłem po 3 miesiącach gry i 350h nabitych w MH:F. Pograj trochę, poczekaj na pierwszą, poważną walkę z wiwerną, którą może i przegrasz, ale zbierzesz doświadczenie na kolejne podejścia. Do MH trzeba czasu, tak jest skonstruowany po prostu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...