Jump to content

Hela

Użytkownicy
 • Content Count

  4068
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Hela last won the day on December 20 2014

Hela had the most liked content!

Community Reputation

1764 Nie-random

About Hela

 • Birthday 07/15/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Helaa
 • PSN ID:
  Helakun
 • Nintendo ID:
  Helaaa

Recent Profile Visitors

6175 profile views
 1. Hela

  Metallica

  A whiskey? https://www.metallica.com/news/2018-08-29-introducing-blackened-whiskey.html
 2. Nie przestaje mnie zadziwiać logika developerów - ta walka była pokazana na E3, każdy kogo interesuje ta gra ją widział, a trzy miesiące później trzeba robić zdjęcia i filmiki z ukrycia.
 3. Hela

  Pochwal się...

  Kupiony za 20 EUR w miejscu, gdzie musiał leżeć tak długo, że ktoś nie sprawdził jego prawdziwej wartości od lat Prawie udało mi się dorwać Dynaudio 1.3se za 1/4 swojej oryginalnej ceny, ale gościu powiedział, że jemu się głośników nie chce ruszać z domu, więc jakbym chciał przetestować, to mam wpadać ze swoim ważącym 30KG 40-letnim wzmacniaczem i gramofonem
 4. Hela

  Pochwal się...

  Aktualizacja sprzętu po dwóch latach od ostatniej, w końcu przesiadka na Focale () - Aria 906 zastępują bardzo dobre, ale jednak budżetowe kolumny B&W 602S2. Różnica jest absolutnie kolosalna, Focale () brzmią ciepło, dynamicznie, szczegółowo, rześko, z ogromną głębią na swój niepozorny rozmiar. Kable kiedyś kulturalnie pochowam. Kiedyś. Plus kilka z płyt nabytych w ostatnich paru miesiącach: Brzmienie wokalu na Slowly we Rot pierwsza klasa, a Planetary Clairvoyance jeden z najlepszych metalowych krążków z tego roku.
 5. Hela

  News

  Nie lubię takich kotów w worku, zwłaszcza że Esoteric Warfare mnie jakoś na łopatki nie powaliło.
 6. Hela

  News

  Coś już jest do przesłuchania z tej płyty nowej?
 7. Hela

  Behemoth

  Poprawiłem
 8. Odkrycie ku.rwa roku dla mnie. Nie rozumiem czemu nigdy wcześniej nie słyszałem tego albumu, ale zaraz vinyl wleci żeby się zreflektować
 9. Hela

  Leci

  Tu tutu tu, tu tutu tu.
 10. ale bzdury ostanio w statusch

 11. Hela

  News

  Reaktywacja zespołu, który nagrał jedno 13-minutowe demo 30 lat temu.
 12. Odblokują ci się te pola, kiedy będziesz zbierał kolejne espery. Możesz to natomiast zrobić tylko dla jednej z postaci, więc sprawdź najpierw który jobs ma najlepsze skillsy ukryte za summonem.
 13. Karl Willetts kontynuuje swoją passe wydawania samych dobrych albumów od 88 roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.