Skocz do zawartości

Monster Hunter Freedom 2/2G/Unite


Dworek

Rekomendowane odpowiedzi

Ku.rwa! :/

 

Zbierałem kupę czasu tłukąc Gypcerosa, żeby mieć zbroję chroniącą przed wiatrem, potem męczyłem się by zdobyć lightcrystale by jewelami dobić tej 10 skilla windpressure, potem jeszcze steel egga żeby zrobić fate jewel bo miałem bad luck, potem kupa szmalu na to by ulepszyć zbroję... i ch.uj, Kushala Daora dalej mnie swą barierą odrzuca :/

 

Ile tego skilla trzeba mieć? :/

Odnośnik do komentarza

haha xD ale wpadka. ja miałem tak samo dawno temu jeszcze w MHF1 gdy poszedłem na graviosa ze swoją pierwszą zbroją z earplug (nie hi grade ;p )

jakież było moje zdziwienie gdy dostałem combo krzyk+gravios beam xD

 

 

a wracając do topicu:

jak odblokować tego cholernego fatalisa?!

 

na starym sejwie pamiętam że po prostu mi się po jakimś czasie odblokował, chyba po zrobieniu wszystkich treningów, a dziś właśnie skończyłem wszystkie treningi znów (o dziwo lanca vs kirin poszła na raz :D ) i nie mam fata w questach HR6

 

Yano halp meh!

Odnośnik do komentarza

teraz robie 100% f2.

 

czyli nie dam rady odblokować fatalisa nie mam z kim zrobic treningów multi ;f that suck

 

gdy sobie pomyślę że w 2g miałem już 5 zabitych i 6 był "w drodze" >,< ała

 

mam nadzieję że Unite wyjdzie równo na europe i usa

 

 

szybki edit:

udziela się ktoś was fellas na SkiesofCroda?

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Firana: tak jak mowi pit, moze robic te treningi sam, ja czasem cos napsize na SOC ale ostanio malo, glownie troche popisalem na tablicy o mh3, kiedys bardzo duzo pisalem na skies of crimson ale teraz juz rzadko bo ostanio mam przerwe w mh

 

gryzli; potrable2 to japonska wersja freedom2, a portable2G to japonska wersja czegoś co u nas bedzie za pare miesięcy

Odnośnik do komentarza

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showforum=43

nie ma za co ;p

 

 

 

 

 

edit.

ej! to da się zaliczyć treningi multi samemu? dzisiaj próbowałem (zrobiłem kilka razy kutku) ale treningi nie podświetlają mi się na zielono, wszystko jest zupełnie jakbym ich nie zrobił, a nagrody normalnie dostaję za wypełnienie questa ;/

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dobra, dobra, a podziękowanie się należy, także dzieki ;D

 

Sejwy już wysłane do przeróbki, czas 2G nadchodzi;]

 

Będziemy cisnąć ;)

 

W sumie straciłem kilakdziesiąt godzin przez nieuważne czyszczenie folderów na kompie (wywaliłem backup mający chyba z 80H, tak wiem to nie duzo w porównaniu do Was) i zaczynam z 30H sejwem... No ale lepsze to niż start od zera. Jest hermitaur set to nie jest źle - jeszcze sie odbije ;D

Odnośnik do komentarza

diablos king sword , czyli kontynuacja tego z diablosa

niezly jest tez ucamulbas ale ma malo ostrosci (jest na drugim miejscu jesli uzywasz zestawu ponizej)

oczywiscie do GSa bardzo warto uzywac zbroi z artisan, krytyk przy wyciąganiu, fast charge

potem dam namiary na najlepszy zestw, i tak szybko go nie zrobisz xD (spisze sie xD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No ten zestaw skillów ładnie pakuje GS'a...

A co ja skromny juzer młotków może ? Aktualnie po stracie z 30H moge sobie zrobić proste młotki z okolic Crystal Hammer. Sa jakies ciekawe skille dla Hammera ?

BTW - na Skies of Arcadia (chyba, lol to skies of Crimson było XD thx Lorack za przypomnienie xD, Skies of Arcadia to taki RPG :P) widziałem kiedyś opis dekoracji i odpowiednie tabelki ile czego trzeba mieć żeby odblokowac odpowiednie skille - jes coś takego gdzies ?

Odnośnik do komentarza

większość broni z narugi jest dobra, mają po byku ostrości i wysokiego krytyka

 

 

a tu macie zestaw ciekawych pomocy

 

najlepsze bronie:

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showtopic=47

 

lista nowych armorów (serie XYZ) + skille jakie daja:

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showtopic=3470

 

nowe skille kotków:

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showtopic=2095

 

ogólnie nowe skille:

http://forums.skiesofcroda.com/index.php?showtopic=3090

 

to takie najważniejsze (miałem to wszystko w zakładkach jak grałem w 2g)

 

ja narazie zamierzam zrobic wszystkie przydatne zbroje/bronie w mhf2 i zobaczymy czy warto bedzie czekać na Unite czy od znów 2G spróbować

Odnośnik do komentarza

GS z garugi nie ma zbytnio sensu bo jak sie ma skilla z krytykiem na wyjęciu to kompletnie zbedne jest te 50% krytyka, wrecz mozna miec-30% na Gsie z ucamulbasa a i tak przy wyjmowaniu ma sie zawsze pozytywnego krytyka , wiec ogolnie z podanym zestawem nie ma co patrzec na krytyka w mieczu bo zawsze bedzie pozytywny (bo 95% ciosow powinno sie robic z wyjęcia)

Odnośnik do komentarza

no ale ja tylko tak mówię... :unsure:

 

nie każdy musi mieć zbroję z krytykiem

 

 

 

 

a ja znów wracam do mojego biznesu z fatalisem. czy żeby go odblokowac trzeba mieć wszystkie specjale czy tylko jedną bronią tak jak grupowe?

bo jak mam robić Rajanga bowgunem albo lancą to ja dziękuje, postoje i wrócę chyba do 2g bo to głównie dla fatalisów się męcze ciągle z Freedom2. aka bow naprawdę jest przesadzony ;p

Odnośnik do komentarza

specjalne trza wszystkie

rajang bowgunem jest luzacki tak samo jak bow, (własnie z dystansu najlatwiej sie go tlucze, tylko zawsze trzeba stac po lewej stronie (jego prawej) bo czesto skacze zygzakiem i zaczyna skokiem w lewo wiec zeby byc bezpiecznym trza biegac na jego prawą (lewa storna ekranu), lanca troche upierdliwa ale tez sie da, duzo bloku i uskoków(dobrze jest pakowac mu w dupe bo sie ejst prawie na 100% bezpiecznym wtedy, chociaz dluzej trwa) ;p (pomijam to ze lanca w 2f ma zupelnie inne steroewanie niz 2g , trzeba miec dobry timeing zeby 3x combo weszlo, to w(pipi)ia;p w 2g mozna nawalac jak sie cche i zawsze wyjdzie :D)

 

a co do setu z krytykiem to nie jest wymagany oczywiscie ale robi ogromna roznice wiec warto :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...